23.02.2018 Ostatnia aktualizacja 18:37, 23.02.2018
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

GTA Polonia Bytom najlepsza w VI Oficjalnym Turnieju Hokeja na Lodzie

Autor:
Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 03 Lut 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 3 lutego, na lodowisku miejskim im.Mieczysława Filipowskiego odbył się VI  Oficjalny Turniej Hokeja na Lodzie. W turnieju udział wzięły cztery drużyny SHK Pirates, Legion HKS Sandomierz, HC Humbaki Kraków i GTA Polonia Bytom.  Najlepszą drużyną została ekipa GTA Polonia Bytom. 
 
Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu gospodarze SHK Pitares zmierzyli się z Legionem HKS Sandomierz, mecz zakończył się wygraną Legionu 1:0. W drugim spotkaniu Humbaki Kraków przegrały z Polonią Bytom 0:5. W pozostałych spotkaniach Polonia Bytom pokonała Legion Sandomierz 5:0, Pirates Skarżysko zwyciężyła z drużyną z Krakowa 2:1. W meczu Legionu Sandomierz z Humbakami z Krakowa lepsi byli hokeiści z Sandomierza, którzy wygrali 3:2. 

W ostatnim spotkaniu Polonia Bytom przegrała z Piratami ze Skarżyska 1:3. 

Zwycięzcą VI Oficjalnego Turnieju Hokeja na Lodzie została drużyna GTA Polonia Bytom, drugie miejsce zajęła ekipa SHK Pirates Skarżysko - Kamienna, trzecie Legion HKS Sandomierz. Na czwartym miejscu turniej zakończyli hokeiści z HC Humbaki Kraków

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Wyniki

Pirates Skarżysko 0 Legion Sandomierz 0:1
Humbaki Kraków - Polonia Bytom 0:5
Legion Sandomierz - Polonia Bytaom 0:5
Pirates Skarżysko - Humbaki Kraków 2:1
Humbaki Kraków - Legion Sandomierz 2:3
Pirates Skarżysko - Polonia Bytom 3:1. 



Komentarze

+3alosza2018-02-07 05:08#5
Niech no tylko mr. Batman pojawi się na meczach PIRATES , na lodowisku przy ul. Sienkiewicza w naszym ukochanym Skarżysku Kam.
TO MY KIBICE z miejsca użyjemy "gwizdków", zaś w listopadzie nie omieszkamy MU pomachać...
Białymi chusteczkami - NA POŻEGNANIE ! ! !
Cytuj
+5Michael Bramkarz2018-02-05 15:19#4
Dziękuję w imieniu swoim i drużyny Piratów za doping i liczne słowa uznania :) Liczymy na waszą obecność na przyszłych turniejach. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!
Cytuj
+2mamosa2018-02-05 13:30#3
Szkoda, że na wręczeniu nagród nie było jaśnie nam panującego KING (z)konga, który tak zaciekle krytykował powstanie lodowiska w Skarżysku.Tym razem PRZYNAJMNIEJ miał na tyle cywilnej "odwagi", żeby sir tam nie pokazywać (LANSOWAĆ)
Byle do listopada. Despasito !
Damy RADĘ !
Game over !!!
Cytuj
+5widz marcin 712018-02-05 09:47#2
Gratki od kibiców Widzewa ze Skarżyska (FC) !
Piękny meczyk w wykonaniu PIRATES S- ko z Polonią Bytom (3:1). Moim n skromnym (bez niebywale) zdaniem ,"Majkel" nasz bramkarz - THE BEST of... Najlepszy na TAFLI !
Gratki raz jeszcze ... ! ! !
Cytuj
+5ewek 71....2018-02-05 07:48#1
Gratki dla NASZYCH chłopaków. Walczyli jak prawdziwi PIRACI na morzu !
MIKEL, bravo MAJKEL !!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

11 par świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia …

Opublikowano: 23.02.2018 15:59

Komentarzy: 0

Trwa montaż tymczasowej sygnalizacji świetlne…

Opublikowano: 23.02.2018 13:52

Komentarzy: 0

W Skarżysku wybudowany zostanie nowy blok z l…

Opublikowano: 23.02.2018 13:48

Komentarzy: 0

Policjanci przeprowadzą w niedzielę działania…

Opublikowano: 23.02.2018 11:49

Komentarzy: 0

Udany występ skarżyskich policjantów

Opublikowano: 23.02.2018 11:21

Komentarzy: 0

Otwarto oferty w przetargach na realizację pi…

Opublikowano: 22.02.2018 21:52

Komentarzy: 0

Uroczyste zakończenie XIX edycji Zimowej Akad…

Opublikowano: 22.02.2018 21:46

Komentarzy: 0

Radny kłusownikiem?

Opublikowano: 22.02.2018 19:55