18.10.2018 Ostatnia aktualizacja 10:21, 18.10.2018

GTA Polonia Bytom najlepsza w VI Oficjalnym Turnieju Hokeja na Lodzie

Autor:
Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 03 Lut 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 3 lutego, na lodowisku miejskim im.Mieczysława Filipowskiego odbył się VI  Oficjalny Turniej Hokeja na Lodzie. W turnieju udział wzięły cztery drużyny SHK Pirates, Legion HKS Sandomierz, HC Humbaki Kraków i GTA Polonia Bytom.  Najlepszą drużyną została ekipa GTA Polonia Bytom. 
 
Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu gospodarze SHK Pitares zmierzyli się z Legionem HKS Sandomierz, mecz zakończył się wygraną Legionu 1:0. W drugim spotkaniu Humbaki Kraków przegrały z Polonią Bytom 0:5. W pozostałych spotkaniach Polonia Bytom pokonała Legion Sandomierz 5:0, Pirates Skarżysko zwyciężyła z drużyną z Krakowa 2:1. W meczu Legionu Sandomierz z Humbakami z Krakowa lepsi byli hokeiści z Sandomierza, którzy wygrali 3:2. 

W ostatnim spotkaniu Polonia Bytom przegrała z Piratami ze Skarżyska 1:3. 

Zwycięzcą VI Oficjalnego Turnieju Hokeja na Lodzie została drużyna GTA Polonia Bytom, drugie miejsce zajęła ekipa SHK Pirates Skarżysko - Kamienna, trzecie Legion HKS Sandomierz. Na czwartym miejscu turniej zakończyli hokeiści z HC Humbaki Kraków

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Wyniki

Pirates Skarżysko 0 Legion Sandomierz 0:1
Humbaki Kraków - Polonia Bytom 0:5
Legion Sandomierz - Polonia Bytaom 0:5
Pirates Skarżysko - Humbaki Kraków 2:1
Humbaki Kraków - Legion Sandomierz 2:3
Pirates Skarżysko - Polonia Bytom 3:1. 




Komentarze

+3alosza2018-02-07 05:08#5
Niech no tylko mr. Batman pojawi się na meczach PIRATES , na lodowisku przy ul. Sienkiewicza w naszym ukochanym Skarżysku Kam.
TO MY KIBICE z miejsca użyjemy "gwizdków", zaś w listopadzie nie omieszkamy MU pomachać...
Białymi chusteczkami - NA POŻEGNANIE ! ! !
Cytuj
+5Michael Bramkarz2018-02-05 15:19#4
Dziękuję w imieniu swoim i drużyny Piratów za doping i liczne słowa uznania :) Liczymy na waszą obecność na przyszłych turniejach. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!
Cytuj
+2mamosa2018-02-05 13:30#3
Szkoda, że na wręczeniu nagród nie było jaśnie nam panującego KING (z)konga, który tak zaciekle krytykował powstanie lodowiska w Skarżysku.Tym razem PRZYNAJMNIEJ miał na tyle cywilnej "odwagi", żeby sir tam nie pokazywać (LANSOWAĆ)
Byle do listopada. Despasito !
Damy RADĘ !
Game over !!!
Cytuj
+5widz marcin 712018-02-05 09:47#2
Gratki od kibiców Widzewa ze Skarżyska (FC) !
Piękny meczyk w wykonaniu PIRATES S- ko z Polonią Bytom (3:1). Moim n skromnym (bez niebywale) zdaniem ,"Majkel" nasz bramkarz - THE BEST of... Najlepszy na TAFLI !
Gratki raz jeszcze ... ! ! !
Cytuj
+5ewek 71....2018-02-05 07:48#1
Gratki dla NASZYCH chłopaków. Walczyli jak prawdziwi PIRACI na morzu !
MIKEL, bravo MAJKEL !!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Rozpoczęła się budowa nowej hali sportowej

Opublikowano: 18.10.2018 11:15