23.06.2018 Ostatnia aktualizacja 13:18, 22.06.2018

Mistrzostwa Skarżyska w tenisie stołowym

Autor:
Z.B
Opublikowano: 21 Lut 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 3 marca, w hali sportowej I LO im. Juliusza Sławackiego, odbędą się Mistrzostwa Skarżyska w Tenisie Stołowym Mężczyzn. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: amatorzy i open. Początek gier godz. 11.00 (amatorzy), godz. 13.30 (open). 

Zapisy na 30 min przed zawodami. Wpisowe 10 zł. w każdej konkurencji. Uczniowie szkół udział w turnieju bezpłatny. Dla zwycięzców organizatorzy przewidują puchary, nagrody i  dyplomy. Obowiązuje obuwie sportowe oraz własny sprzęt. 

Zapraszamy miłośników białej piłeczki.





Komentarze

+2Waclaw0472018-03-05 12:09#4
Cytuję Dawid gość:
Do turnieju amatorów p.Ziomek niedopuszczał zawodników 45+ lat!! Kryteria z artykułu proskarzysko. pl z 18lutego mówi co innego!! Mieszkam w Skarżysko-kamiennej zostałem niedopuszczny do turnieju mając 58lat.Wstyd!!! Tak się propaguje sport w Skarżysku!! Pozdrawiam. P.Ziomek nie posiada uprawnień sędzioskich! Pobierał wpisowe 10zł.bez dowodu wpłaty!! Do czyjej kieszeni!! Proszę się tym zająć P. Prezydencie. by


Nie było takiego zawodnika by nie został dopuszczony !!!
Cytuj
+1czytelnik_tenis2018-03-05 09:41#3
Dlaczego nie ma tylko u Was fotorelacji z wydarzenia?
Cytuj
+1Dawid gość2018-03-05 09:21#2
Do turnieju amatorów p.Ziomek niedopuszczał zawodników 45+ lat!! Kryteria z artykułu proskarzysko. pl z 18lutego mówi co innego!! Mieszkam w Skarżysko-kamiennej zostałem niedopuszczny do turnieju mając 58lat.Wstyd!!! Tak się propaguje sport w Skarżysku!! Pozdrawiam. P.Ziomek nie posiada uprawnień sędzioskich! Pobierał wpisowe 10zł.bez dowodu wpłaty!! Do czyjej kieszeni!! Proszę się tym zająć P. Prezydencie. by
Cytuj
+1facet2018-02-25 17:39#1
Dla kogo te mistrzostwa dla, open mężczyzn i kobiet czy tylko mężczyzn?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Nowa atrakcja w muzeum. Można już korzystać z…

Opublikowano: 22.06.2018 15:13

Komentarzy: 1

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawow…

Opublikowano: 22.06.2018 10:22

Komentarzy: 0

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2017/18

Opublikowano: 22.06.2018 10:13

Komentarzy: 1

Po LVI sesji Rady Miasta (audio)

Opublikowano: 21.06.2018 20:38