14.12.2018 Ostatnia aktualizacja 13:28, 14.12.2018

Porażka STS-u Skarżysko z UJK Kielce

Opublikowano: 09 Mar 2018
5 1 1 1 1 1
W piątek, 9 marca, siatkarze STS-u Skarżysko podejmowali na własnym parkiecie wicelidera Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn KU AZS UJK Kielce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem kieleckiej drużyny 0:3 ( (19:25, 16:25, 20:25).

Ponad godzinę trwało spotkanie skarżyskiego STS-u ze studentami z UJK Kielce. Wicelider był faworytem tego spotkania, swoją klasę pokazał na parkiecie.  Początek pierwszego seta dla gości, którzy wypracowali sobie kilku punktową przewagę, gospodarze próbowali odrobić straty, jednak ostatecznie przegrali do 19.

W drugim secie dominowali już tylko kielczanie, którzy od początku narzucili swój styl gry, skuteczne ataki oraz dobra gra blokiem, to pozwolił im na pewną wygraną do 16. Podobnie wyglądał set trzeci, podopiecznym Michała Fiutowskiego udało się zdobyć 20 punktów.

Siatkarze UJK Kielce pewnie pokonali skarżyską drużynę i umocnili się na drugiej pozycji w tabeli.

W kolejnym spotkaniu STS Skarżysko zagra z drużyna Domino Galeria Ciepła. Mecz odbędzie się w Skarżysku, 16 marca, o godzinie 20.30.

STS Skarżysko - Kamienna - KU AZS UJK Kielce 0:30:3 (19:25, 16:25, 20:25)

STS: Brojek, Kocia, Nasiadek, Wojcieszek, Gos (libero), Waligóra, Michalczak, Swajdo, Winiarski, Szcześniak, Migus

UJK Kielce: Babiarczyk, Kiniorski, Sałapa, Wojtachnio, Sasal, Zieliński, Kołodziejczyk, Woźniak.