HALPN: 12 i 13 kolejka spotkań
W sobotę i niedzielę, 10-11 marca piłkarze amatorzy rozegrali dwie kolejki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
W sobotę, 10 marca odbyła się rozegrana awansem kolejka z 18 marca. W pierwszej lidze rozpoczęła się walka o mistrzostwo i utrzymanie w grupach mistrzowskiej i spadkowej. W grupie spadkowej Cezar pokonał Drew Rut 8:3. Freedom Kamienna podzielił się punktami w Wielką Wsią, po remisie 6:6. W grupie mistrzowskiej ZEORK pewnie pokonał Stalmax Mirzec 9:3. W kolejnych spotkaniach skarzysko24.pl pokonało Dziki 4:3, KK Pożyczki wygrało z Wanmięsem Witex 7:3.
W II lidze Decor INK wygrał z Kamexem 4:2, Better Half rozgromił drużynę Szerszeń Janusz 11:1. Lider Toolmex Truck pokonał BMBS 4:2. W ostatnim spotkaniu Skar System wygrał z Pizzerią Biesiadowo 4:3.
W lidze Oldboyów Kamex Plus pokonał BMBS Ganer 5:3, Belfry wygrał z Plantago 8:3. Flo Cars zwyciężył z Posadajem 6:2.
W niedzielnych spotkaniach I ligi, w grupie spadkowej Freedom Kamienna pokonał Drew Rut 8:3, Straż Pożarna wygrała z Cezarem 4:2. W grupie mistrzowskiej skarzysko24.pl pokonało Stalmax Mirzec 5:2. Za niespodziankę można uznać wygraną KK Pożyczek z Dzikami aż 10:1, ZEROK pewnie pokonał Wanmięs Witex 7:3, choć do przerwy przegrywał 0:1.
W drugiej lidze, po 13 kolejce nastąpiła zmiana lidera, został nim Decor INK, który wygrał ze Skar - Systemem 7:3. Dotychczasowy lider Toolmex Truck przegrał z Better Halfem 4:3. W pozostałych spotkaniach Kamex pokonał Pizzerię Biesiadowo 6:2. Szerszeń Janusz wygrał z BMBS-em 8:6, było to ich pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.
W lidze Oldboyów Flo Cars wygrał z BMBS Ganer 5:3, Posadaj pokonał Plantago 4:1. W ostatnim meczu Belfry zwyciężył z Kamexem Plus 8:5.
W sobotę, 10 marca odbyła się rozegrana awansem kolejka z 18 marca. W pierwszej lidze rozpoczęła się walka o mistrzostwo i utrzymanie w grupach mistrzowskiej i spadkowej. W grupie spadkowej Cezar pokonał Drew Rut 8:3. Freedom Kamienna podzielił się punktami w Wielką Wsią, po remisie 6:6. W grupie mistrzowskiej ZEORK pewnie pokonał Stalmax Mirzec 9:3. W kolejnych spotkaniach skarzysko24.pl pokonało Dziki 4:3, KK Pożyczki wygrało z Wanmięsem Witex 7:3.
W II lidze Decor INK wygrał z Kamexem 4:2, Better Half rozgromił drużynę Szerszeń Janusz 11:1. Lider Toolmex Truck pokonał BMBS 4:2. W ostatnim spotkaniu Skar System wygrał z Pizzerią Biesiadowo 4:3.
W lidze Oldboyów Kamex Plus pokonał BMBS Ganer 5:3, Belfry wygrał z Plantago 8:3. Flo Cars zwyciężył z Posadajem 6:2.
W niedzielnych spotkaniach I ligi, w grupie spadkowej Freedom Kamienna pokonał Drew Rut 8:3, Straż Pożarna wygrała z Cezarem 4:2. W grupie mistrzowskiej skarzysko24.pl pokonało Stalmax Mirzec 5:2. Za niespodziankę można uznać wygraną KK Pożyczek z Dzikami aż 10:1, ZEROK pewnie pokonał Wanmięs Witex 7:3, choć do przerwy przegrywał 0:1.
W drugiej lidze, po 13 kolejce nastąpiła zmiana lidera, został nim Decor INK, który wygrał ze Skar - Systemem 7:3. Dotychczasowy lider Toolmex Truck przegrał z Better Halfem 4:3. W pozostałych spotkaniach Kamex pokonał Pizzerię Biesiadowo 6:2. Szerszeń Janusz wygrał z BMBS-em 8:6, było to ich pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.
W lidze Oldboyów Flo Cars wygrał z BMBS Ganer 5:3, Posadaj pokonał Plantago 4:1. W ostatnim meczu Belfry zwyciężył z Kamexem Plus 8:5.
NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. | Cezar Majos Ciok, Kwaśniewski 3, Wrona, Kaczmarczyk, Adamczyk | 8:3 (5:2) | Drew Rut Borek, Jastrząb, Moroń |
2. | Freedom Kamienna Gąska 3, Koperek, Pisarek 2 | 6:6(2:2) | Wielka Wieś M.Połeć, D.Połeć, Kwiatkowski 3 Sowa |
3. | Stalmax Mierzec Cholewiński 2, Niedziela | 3:9(0:5) | ZEORK Sobczyk, Bartosik 4,Karpeta, Kuliński, Chrzanowski) |
4. | skarzysko24.pl Kępa, Głuszek, Kotte, Mendak | 4:3(2:2) | Dziki Gadecki 2, Ślęzak |
5. | Wanmięs Witex Wąs, Brożek, Pająk | 3:7(1:3) | KK Pożyczki Plucner, Kiliszek, Sowa, P.Kocia 4 |
6. | Straż Pożarna | | pauza |
Wyniki 12 kolejki II ligi
NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. | Kamex Osuch, Szyszko | 2:4(1:1) | Decor INK Marmaj, Purtak 2, Piętak |
2. | Better Half Sadza, Magiera 3, Adamiec 6, Buczek | 11:1(6:0) | Szerszeń Janusz Nyga |
3. | Toolmex Truck Rogozińki, Miernik 3 | 4:2(1:1) | BMBS Mastalerz, Tusiński |
4. | Skar System Matysek, Kaczmarski, Chatys, samob. | 4:3(1:1) | Pizzeria Biesiadowo Łuczyński 3 |
Wyniki 12 kolejki U-35
NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. | BMBS Ganer Balcerak 3, Wolski | 3:5(1:2) | Kamex Plus Lisowski, Bartosik 3, Miller |
2. | Plantago Rogalski 2, Polak | 3:8(1:1) | Belfry Skalski, Domaradzki, Niedziela, Frączkiewicz 3, Jedynak, samob. |
3. | Posadaj Ciok, Ogar | 2:6(1:4) | Flo Cars Jastrząb 4, Połeć, Lesiak |
NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. | Freedom Kamienna Gąska 6, Pacek, Pisarek | 8:3 (3:1) | Drew Rut Moroń, Rzeszowski, Borek |
2. | Cezar Kwaśniewski, Wrona | 2:4(1:2) | Straż Pożarna Grzyb 4 |
3. | skarzysko24.pl Obara 3, Głuszek, Kotte | 5:2(3:1) | Stalmax Mirzec Gołosz, Gralec |
4. | KK Pożyczki Sowa 2, A.Kocia 2, Kaczmarczyk 2, Lisowski, P.Kocia 2, Soja | 10:1(4:1) | Dziki Mróz |
5. | Wanmięs Witex Wąs 2, Brożek | 3:7(1:0) | ZEORK Bińkowski 2, Bartosik 2, Durlik, Tkaczyk 2 |
6. | Wielka Wieś | | pauza |
Wyniki 13 kolejki II ligi
NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. | Skar System Ozóg, Napora, Kaczmarski | 3:7(3:2) | Decor INK Marmaj, Purtak 3, Piątek, Biskup 2 |
2. | Toolmex Truck Rogoziński 2, Winter | 3:4(2:2) | Better Half Sadza 2, Buczek, samob. |
3. | Kamex Osuch 3, Szyszko, Jankowski 2 | 6:2(2:1) | Pizzeria Biesiadowo Pierzchalski, Długosz |
4. | BMBS Sieradzki 3, Cieloch, Prokop, samob. | 6:8(1:2) | Szerszeń Janusz Korzeniowski 2, Nyga 6 |
Wyniki 13 kolejki U-35
NR | DRUŻYNA | WYNIK | DRUŻYNA |
1. | BMBS Ganer Kostrzewa, Pajek, Miernik | 3:5(2:2) | Flo Cars Jastrząb 3, Łyżwa, Lesiak |
2. | Posadaj Winter 2, Kowalczyk, Bodo | 4:1(2:0) | Plantago Rogalski |
3. | Kamex Plus Bartosik 3,Kaczmarczyk 2 | 5:8(2:5) | Belfry Skalski, Frączkiewicz 2, Jedynak 4, samob. |
Tabela I LIGA
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt. | Bramki |
1. | ZEORK | 12 | 28 | 68:31 |
2. | skarzysko24.pl | 12 | 25 | 51:33 |
3. | KK Pożyczki | 12 | 21 | 60:51 |
4. | Dziki | 12 | 18 | 52:40 |
5. | Stalmax Mirzec | 12 | 16 | 50:56 |
6. | Wanmięs Witex | 12 | 16 | 41:64 |
1. | Straż Pożarna | 11 | 18 | 53:44 |
2. | Freedom Kamienna | 12 | 16 | 56:62 |
3. | Cezar | 12 | 16 | 51:40 |
4. | Drew Rut | 12 | 13 | 56:66 |
5. | Wielka Wieś | 11 | 4 | 28:79 |
Tabela II LIGA
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt. | Bramki |
1. | Decor INK | 13 | 34 | 68:39 |
2. | Toolmex Truck | 13 | 33 | 69:32 |
3. | Kamex | 13 | 24 | 60:30 |
4. | Better Half | 13 | 22 | 65:46 |
5. | Pizzeria Biesiadowo | 13 | 14 | 37:46 |
6. | BMBS | 13 | 11 | 38:65 |
7. | Skar System | 13 | 10 | 47:70 |
8. | Szerszeń Janusz | 13 | 4 | 19:75 |
Tabela liga Oldboyów
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt. | Bramki |
1. | Flo Cars | 13 | 39 | 70:18 |
2. | Belfry | 13 | 25 | 67:55 |
3. | Kamex Plus | 13 | 20 | 48:51 |
4. | Posadaj | 13 | 13 | 36:52 |
5. | Plantago | 13 | 9 | 32:61 |
6. | BMBS Ganer | 13 | 8 | 36:52 |
skomentowany przez: Krzysiu Lipiec
skomentowany przez: Piniondze nie biero siem z nieba
skomentowany przez: gość
skomentowany przez: Jak wam nie wstyd?
skomentowany przez: trew
skomentowany przez: pasy