16.12.2018 Ostatnia aktualizacja 19:07, 16.12.2018

Pewne zwycięstwo STS-u Skarżysko z MSS Masłów

Opublikowano: 09 Lis 2018
1 1 1 1 1
Pierwsze ligowe zwycięstwo odniosła ekipa STS Skarżysko, która w piątek, 9 listopada, podejmowała u siebie drużynę MSS Masłów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0 (25:17, 27:25, 25:14).

Drużyna STS-u Skarżysko po dwóch kolejkach spotkań Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn miała na koncie dwie porażki ( z Czarnymi Połaniec 2:3 i Cerrad SMS Starachowice 3:0).  W trzeciej kolejce spotkań skarżyszczanie mieli okazję do rehabilitacji przed własną publicznością. Tak też się stało, podopieczni Michała Fiutowskiego pewnie pokonali rywali w trzech setach.

Początek spotkanie dla gości z Masłowa, którzy utrzymywali przewagę dwóch-trzech punktów do połowy seta, później gospodarze przejęli inicjatywę pod siatką czego efektem była wygrana 25:17. Najwięcej emocji przyniósł drugi set, tu walka o wygraną toczyła się do samego końca, ostatecznie STS wygrał w walce na przewagi 27:25. W trzeciej odsłonie meczu od początku do końca przeważali gospodarze i wygrali do 14.

W 4. kolejce spotkań STS Skarżysko zagra na wyjeździe z Siatkarzem Staszów.

STS Skarżysko - MSS Masłów 3:0 (25:17, 27:25, 25:14)

STS: Piotr Brojek, Mariusz Nasiadek, Grzegorz Wojcieszek, Michał Waligóra, Paweł Bodo, Kacper Adamczyk, Jakub Czerwiak, Tomasz Gos, Arnold Migus, Karol Szcześniak, Marcin Swajdo, Maciej Parszewski, Kacper Nowak, Paweł Pajek