26.06.2019 Ostatnia aktualizacja 10:53, 26.06.2019

Blisko 200 zawodników na Mikołajkowym Turnieju Pływackim (uzup.)

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 08 Gru 2018
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W piątek, 7 grudnia, na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki, w turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowało blisko 200. zawodników. 

Rywalizowano na kilku dystansach, klasy I -IV pływały 25 metrów stylem dowolnym, pozostałe klasy musiały przepłynąć dystans 50 metrów stylem klasycznym oraz dowolnym, szkoły podstawowe wystawiły również  sztafety, które miały do przepłynięcia 8x25 metrów. Rywalizowano również w kategorii klas VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum (na dystansach 50 i 100 metrów). Do każdej konkurencji szkoła mogła zgłosić dowolną ilość zawodników, jeden uczeń mógł wystartować w jednej konkurencji oraz w sztafecie. Do punktacji drużynowej liczono wynik pierwszej czwórki zawodników w każdej konkurencji. 

We wszystkich konkurencjach zawodnicy pływali na czas, o zajęciu poszczególnych miejsc na podium w danej kategorii wiekowej  decydowały najlepsze pomiary czasowe.

Organizatorem Mikołajkowego Turnieju Pływackiego było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej.  



Mikołajkowy Turniej Pływacki
Skarżysko-Kamienna, 7 grudnia 2018

Styl dowolny - Deska – Chłopcy Klasy I 25 metrów

1. Tymon Odorowski – SP 1 czas 34,57

Styl dowolny - Deska – Chłopcy Klasy II 25 metrów
1.Wiktor Madejski – SP 13 ,czas 30,57
2.Szymon Adamski – SP 13, czas 32,65
3.Mateusz Nowak – SP 5, czas 34,31

Styl dowolny Chłopcy – klasy I 25 metrów
1.Antek Krogulec – SP Szydłowiec , czas 23,454
2.Aleksander Kapłański – SP Prywatna, czas 28,45

Styl dowolny Dziewczęta – klasy I
1.Natalia Olejarz – SP Prywatna, czas 31,96

Styl dowolny Dziewczęta Klasa II 25 metrów
1.Zuzanna Lenart – SP 13, czas 28,54
2.Aleksandra Gąsior – SP 7, czas 32,69
3.Zofia Widawska – SP 13, czas 33,18


Styl dowolny Chłopcy Klasa II – 25 metrów
1.Staś Kałużyński – SP 5 czas 24,50
2. Filip Suchański – SP 5 czas 26,79
3. Kacper Kaczmarczyk – SP 1 czas 27,53

Styl dowolny Dziewczęta Klasa II 25 metrów
1. Kamila Konkol – SP 13 czas 25,60
2. Nikola Łękawska – SP Prywatna, czas 26, 34
3. Gabriela Krupa – SP 13, czas 26,63

Styl dowolny Dziewczęta Klasy III 25 metrów

1.Martyna Kowalik – SP 13 czas 24,04
2. Zofia Lipiec – SP 5 czas 25,16
3. Izabela Szmidt – SP 13 czas 25,04

Styl dowolny Chłopcy klasy III 25 metrów
1. Fabian Wentrych – SP 1 czas 21,69
2. Jakub Jańczyk – SP 5 czas 22,43
3. Antek Magierowski – SP 13 czas 25,53

Styl dowolny klasy IV Dziewczyny 25 metrów
1. Patrycja Karbownik – SP 5, czas 22,16
2. Lena Wudarczyk – SP Prywatna, czas 24,00
3. Roksana Górzyńska – SP Szydłowiec, czas 24,88

Styl dowolny klasy IV Chłopcy 25 metrów
1. Maciej Malej – SP 1, czas 16,24
2. Marcel Bakalarz – SP 5, czas 18,49
3. Jakub Kuliński – SP 1, czas 21,23

Styl dowolny chłopcy klasy V 50 metrów
1. Patryk Kapłański – SP Prywatna, czas 37,18
2. Maciej Zalewski – SP 8, czas 41,16
3. Konrad Krakowiak – SP 1, czas 44,90

Styl dowolny dziewczyny klasy V 50 metrów
1. Maja Gula – SP 1, czas 44,47
2. Adrianna Minda – SP Prywtana, czas 47,53
3. Aniela Blikowska – SP Prywatna, czas 50,13

Styl dowolny dziewczyny klasy VI 50 metrów
1. Zuzanna Magdziarz – SP 1, czas 38,53
2. Natalia Bodo – SP 7, czas 42,00
3. Nikola Siuda – SP 5, czas 50,65

Styl klasyczny dziewczyny klasy VI 50 metrów
1. Nikola Dąbrowa – SP 5, czas 53,53
2. Oliwia Jedlińska – SP 5, czas 1,13,,33
3. Patrycja Półtorak – SP 5, czas 1,21,28

Styl dowolny chłopcy klasy VI 50 metrów
1.Adrian Czyż – SP 13, czas 43,82
2.Piotr Winiarski – SP 5, czas 47,59
3.Mateusz Horbal – SP 13, czas 52,55

Styl dowolny Dziewczyny klasy VII 50 metrów
1.Martyna Ciuk – SP 1 czas 43,54
2.Kamila Ludew – SP 5 czas 43,53
3.Julia Pietrasiewicz –SP 5 czas 43, 75


Styl dowolny Chłopcy klasy VII
1. Daniel Adamczyk – SP 5, czas 36,60
2. Michał Kołaczewski – SP 5, czas 36,69
3. Wiktor Liskiewicz – SP 5, czas 1,44

Styl klasyczny Dziewczyny klasy VII 50 metrów
1. Luiza Marzec – SP 5, czas 56,32
2. Oliwia Dudek – SP 5, czas 1,00.19
3. Hania Lubecka = SP 5, czas 1,02,16

Styl klasyczny Dziewczęta Klasy VIII 50 metrów
1.Zofia Kubikowska – SP 1 czas 51,50
2.Diana Bonarek – SP 5 czas 53,43
3.Julia Kulińska – Gimnazjum nr 2 czas 53,68

Styl dowolny Dziewczęta Klasy VIII i III Gimn. 100 metrów
1. Jagoda Włodarczyk – SP Prywatna , czas 1,25,83
2. Oliwia Włudarczyk –SP Prywatna, czas 1,42,07
3. Alicja Wojteczek – Gimnazjum nr 1, czas 1,48,14

Styl dowolny Chłopcy Klasy VIII i III Gim. 100 metrów
1. Kacper Majewski – SP 13, czas 1,09,19
2. Kacper Mastalerz – SP 13, czas 1,18, 42
3. Kuba Niewczas – SP 13, czas, 1,52,07

Styl dowolny Chłopcy Klasy VIII i III Gim. 50 metrów
1. Hubert Węgierek – Gimn. 1, czas 31,68
2. Szymon Mamla – SP 13, czas 33,93
3. Maciej Makaruk – SP 8, czas 34,93

Styl dowolny dziewczęta klasa VIII i III Gim. 50 metrów
1. Zofia Kamińska – Gimnazjum nr 1, czas 37,92
2. Julia Strzelec – SP 5, czas 43,17
3. Alicja Nowak, Gimnazjum nr 2 czas 43,46

Styl klasyczny Chłopcy Klasa VIII i III Gim. 50 metrów
1. Jakub Krogulec – SP Prywatna, czas 44,53
2. Ignacy Fiedorowicz – Gimnazjum nr 2, czas 44,54
3. Kamil Wróbel – SP 5, czas 53,06

Styl grzbietowy dziewczyny klasa VIII i III Gim. 50 metrów
1. Wiktoria Sieczka – SP 5, czas 51,79
2. Nadia Tuśnio – Gim. 2, czas 53,23
3. Maria Jóźwik – SP 5, czas 57,81

Styl grzbietowy chłopcy klasa VIII
1.Oskar Lange – Gimn. 2, czas 45,77
2. Krzysztof Półtorak – Gimn. 2, czas 51,12
3. Michał Jaromin – Gim. 2, 53,70

Sztafety

Sztafety Szkoły Podstawowe 8x25

1. Szkoła Podstawowa nr 13
2. Szkoła Podstawowa nr 5
3. Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoły Podstawowe Dziewczyny 4x50
1. Szkoła Podstawowa nr 5
2. Szkoła Podstawowa Prywatna
3. Szkoła Podstawowa nr 1

Chłopcy 4x50
1. Szkoła Podstawowa nr 5
2. Szkoła Podstawowa nr 13
3. Szkoła Podstawowa nr 1

Sztafety Gimnazjum 4x50
1. Gimnazjum nr 1
2. Gimnazjum nr 2
3. Gimnazjum nr 2 – dziewczyny

Klasyfikacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 5 – 105 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 13 – 53 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 1 – 42 pkt.





Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Planujesz wypoczynek nad wodą? Sprawdź, gdzie…

Opublikowano: 26.06.2019 12:15

Komentarzy: 0

30. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarn…

Opublikowano: 25.06.2019 20:56

Komentarzy: 0

Trwają zapisy do Turnieju Piłki Siatkowej Pla…

Opublikowano: 25.06.2019 13:05

Komentarzy: 0

Na ratunek desperatowi z Gdańska

Opublikowano: 25.06.2019 11:26

Komentarzy: 1

Egzamin na stopnie KYU w Skarżyskim Klubie Sp…

Opublikowano: 24.06.2019 17:18

Komentarzy: 0

Budżet Obywatelski: 30 czerwca kończy się cza…

Opublikowano: 24.06.2019 11:21

Komentarzy: 0

Spowodował kolizję, tłumaczył, że jest zmęczo…

Opublikowano: 24.06.2019 11:04

Komentarzy: 0

Piknik Czytelniczy w Szkole Podstawowej nr 9

Opublikowano: 24.06.2019 09:33

Komentarzy: 0

79. Rocznica Rozstrzelania Polskich Patriotó…

Opublikowano: 22.06.2019 13:08

Komentarzy: 1

Skarżysko po ulewie. Zalane ulice, posesje, w…

Opublikowano: 21.06.2019 19:36

Komentarzy: 15

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.