17.09.2019 Ostatnia aktualizacja 20:29, 16.09.2019

STS Skarżysko przełamał złą passę, wygrał z SMS Gump Ostrowiec

Opublikowano: 08 Gru 2018
1 1 1 1 1
W piątek, 7 grudnia, siatkarze STS Skarżysko podejmowali przed własną publicznością drużynę SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:15).

Siatkarze STS Skarżysko po serii porażek wreszcie schodzili z parkietu jako zwycięzcy. W siódmej kolejce spotkań Świętokrzyskiej III Lidze Siatkówki Mężczyzn drużyna STS podejmowała ostatnią drużynę w tabeli SMS Gump Ostrowiec, która jeszcze w tym sezonie nie zdobyła żadnego punktu.

Pierwszy set rozpoczął się do prowadzenia gości, którzy odskoczyli na kilka punktów, jednak gospodarze szybo odrobili straty i uzyskali przewagę, której nie oddali już do końca seta. Ostatecznie wygrali do 18. Drugi set to zacięta walka z obu stron, końcówka należała jednak do gości, którzy wygrali 26:24. Ostatnie dwa sety należały do STS-u, podopieczni Michała Fiutowskiego wygrali w trzecim secie do 18, w czwartym do 15.

W kolejnym meczu STS Skarżysko podejmował będzie i siebie lidera SMS Wybicki Kielce. Mecz odbędzie się w piątek, 14 grudnia, o godz. 19.00

STS Skarżysko - SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski 3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:15).

STS: Wojcieszek, Waligóra, Parszewski, Bodo, Brojek, Nasiadek, Czerwiak (libero), Janikowski (libero), Swajdo, Migus, Szczesniak, Głuch, Nowak