Remis Granatu z Nowinami w czwartym meczu sparingowym

W środę, 13 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali czwarte spotkanie sparingowe  w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Dominika Rokity zmierzyli się z GKS Nowiny, mecz zakończył się remisem 1:1. Jedyną bramkę dla Granatu zdobył Norbert Drożdżał.

Kolejnym mecz kontrolnym mają za sobą piłkarze Granatu Skarżysko, w środę, o godzinie 18.00 zmierzyli się z czwartoligowym GKS-em Nowiny. Jak podkreślał kierownik drużyny Andrzej Jedlikowski Granat był drużyną przeważającą, objął prowadzenie w 39. minucie, po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego przez Krzysztofa Rzeszowskiego bramkę strzelił Norbert Drożdżał. Chwilę po wznowieniu gry, w 49. minucie gospodarze wyrównali na 1:1 .

W sobotę, 16 lutego, Granat zmierzy się w meczu sparingowym z Wierną Małogoszcz.

GKS Nowiny - Granat Skarżysko 1:1 (0:1)

0:1 Norbert Drożdżał 39'
1:1 ??? 49'

Granat: Michalski - Szyszka, Styczyński, Drożdżał, Dulak, Bartosiak, Spadło, zaw. testowany, Uciński, Rzeszowski, Miller oraz Borgensztajn, Płusa, Suwara, Głowaczewski, Dulęba, Parszewski, Łubek, Stefański i trzech zawodników testowanych.