23.09.2019 Ostatnia aktualizacja 09:27, 23.09.2019

Porażka Granatu w ostatnim meczu sparingowym

Z.B
Opublikowano: 24 Lut 2019
1 1 1 1 1
W niedzielę, 24 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali ostatnie spotkanie sparingowe przed startem rundy wiosennej. Podopieczni trenera Dominika Rokity zmierzyli się w Radomiu z Pilicą Białobrzegi, mecz zakończył się wygraną Pilicy 2:1. Bramkę dla Granatu zdobył Bartosz Styczyński.

Piłkarze Granatu Skarżysko mają za sobą ostatni mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej IV ligi. Ostatnim sparingpartnerem była czołowa drużyna IV ligi mazowieckiej (grupa południe) Pilica Białobrzegi.

- Mecz stał na dobrym poziomie, przeciwnik to drużyna poukładana z szansami na awans do III ligi. Mieliśmy swoje okazję, jednak ich nie wykorzystaliśmy, mecz na remis z lekką przewagą techniczną rywali. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Bartosz Styczyński po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Krzysztofa Rzeszowskiego w 61. minucie. Bramki traciliśmy w 10 i 50 minucie - powiedział Andrzej Jedlikowski, kierownik drużyny.

W sobotę, 2 marca, Granat zmierzy się w ramach 1/8 Okręgowego Pucharu Polski z trzecioligowa Wisłą Sandomierz, mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 (jeszcze nie wiadomo gdzie się odbędzie, czy na Rejowie, czy na byłym stadionie Ruchu).

Zmagania ligowe Granat rozpocznie meczem wyjazdowym z MKS Zdrój Busko-Zdrój (9 marca).

Podsumowanie okresu przygotowawczego oraz transfery zaprezentujemy wkrótce.

Pilica Białobrzegi - Granat Skarżysko 2:1 (1:0)