24.04.2019 Ostatnia aktualizacja 08:02, 30.04.2019

Cerrard SMS Starachowice lepszy od STS-u Skarżysko

Opublikowano: 22 Mar 2019
1 1 1 1 1
W piątkowy wieczór trzecioligowi siatkarze STS Skarżysko - Kamienna rozegrali przedostatnie ligowe spotkanie w tym sezonie, rywalem skarżyskiej drużyny była ekipa Cerrard SMS Starachowice, mecz zakończył się zwycięstwem gości 1:3 (25:22, 23:25, 18:25, 20:25).

Rozgrywki Świętokrzyskiej III Ligi Siatkówki Mężczyzn powoli zbliżają się do końca,po  tytuł mistrzowski pewnie zmierza drużyna SMS Wybicki Kielce. Drużyna STS Skarżysko już dawno zapewniła sobie utrzymanie w lidze. W piątek, 22 marca, podopieczni Michała Fiutowskiego podejmowali drużynę Cerrard SMS Starachowice.

Początek meczu dla gospodarzy, którzy wygrali pierwszego seta 25:22, niestety później wyrywali już tylko rywale. Drugi set siatkarze ze Starachowic zwyciężyli do 23. W trzecim secie gospodarze zdobyli 18 punktów, w czwartym przegrali do 20.

Drużyna STS-u ma przed sobą jeszcze jeden mecz, w piątek, 29 marca, zagrają u siebie z GOKiS Waśniów.

STS Skarżysko Kamienna - CERRAD SMS Starachowice 1:3 (25:22, 23:25, 18:25, 20:25)

STS: Karol Szcześniak, Mariusz Nasiadek, Grzegorz Wojcieszek, Michał Waligóra, Paweł Bodo, Kacper Nowak, Kacper Pająk, Jakub Czerwiak, Kacper Majewski, Tomasz Gos, Arnold Migus.

Cerrard SMS: Artur Dudek, Rafał Erbel, Maciej Kosowski, Szymon Wojtas, Krzysztof Jary, Krystian Wrzesień, Bartosz Kosowski, Hubert Kuźdub, Jakub Fijas.