Chłopcy z "Siódemki" mistrzami Skarżyska w mini piłce nożnej

We wtorek, 14 maja, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyły się finały w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi). Mistrzem Skarżyska została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7.

Eliminacje odbyły się 9 maja, na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 8. W mistrzostwach Skarżyska w mini piłce nożnej chłopców udział wzięły reprezentacje ośmiu szkół podstawowych SP 1, SP 2, SP 3, SP 4, SP 7, SP 8, SP 13 i Prywatna SP.

W wyniku spotkań grupowych do  finałów awansowały drużyny SP 1, SP 7, SP 8 i SP Prywatna. Turniej finałowy odbył się we wtorek, 14 maja. Ze względu na złe warunki atmosferyczne mecze rozegrano na hali sportowej MCSiR. Grano systemem "każdy z każdym".

W wyniku rozegranych meczów mistrzem Skarżyska w mini piłce nożnej została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, trzecie Prywatna Szkoła Podstawowa. Na  czwartym miejscu turniej finałowy zakończyła Szkoła Podstawowa nr 8.

Najskuteczniejszym zawodnikiem i strzelcem został Kacper Drzazga z SP 7 - strzelec 11 bramek.

SP 7 zagrała w składzie: Kacper Drzazga, Wiktor Grzebała, Kacper Kępa, Igor Krzepkowski, Maciej Miernik, Kacper Niziołek, Wiktor Kowal, Bartłomiej Sobczak, Dominik Dziewit. Opiekun: Łukasz Białek.