19.09.2019 Ostatnia aktualizacja 13:14, 19.09.2019

Chłopcy z ZSP nr 1 mistrzami Skarżyska w piłce nożnej

Opublikowano: 16 Maj 2019
1 1 1 1 1
W czwartek, 7 maja, w hali sportowej I LO im.J.Słowackiego odbyły się mistrzostwa Skarżyska w Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2003-2005). Organizatorem mistrzostw był Urząd Miasta- Referat Edukacji, koordynatorem turnieju był Dariusz Frydrych. Tytuł mistrzowski trafił do chłopców z Zespołu Szkół Publicznych nr 1, którzy w finale pokonali Szkołę Podstawową nr 1 6:1.

Siedem drużyn walczyło o tytuł mistrza Skarżyska, do zawodów zgłosiły się reprezentacje: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 8 i Zespołu Szkół Publicznych nr 1.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrały ZSP nr 1, SP 3, SP 5, SP 8, w grupie B SP 1, SP 2, SP 7.

Mistrzem Skarżyska w piłce nożnej została drużyna  Zespołu Szkół Publicznych nr 1, która w finale pokonała Szkołę Podstawową nr 1 6:1. W meczu o trzecie miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 pokonała Szkołę Podstawową nr 7 3:1.

ZSP nr 1: Igor Duda, Jacek Safian, Maciej Lipieniecki, Piotr Jastrząb, Michał Pomorski, Kacper Goździk, Maksymilian Bator, Kacper Ostrowski, Paweł Szymczyk, Filip Sikora. Opiekun: Dariusz Kasprzyk.