23.10.2019 Ostatnia aktualizacja 11:21, 27.10.2019

Zwycięstwo Granatu ze Spartakusem Daleszyce

Z.B
Opublikowano: 14 Wrz 2019
5 1 1 1 1 1
W sobotę, 14 września, piłkarze Granatu Skarżysko zmierzyli się na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce, spotkanie zakończyło się zwycięstwem "trójkolorowych" 2:1, po bramkach Bartłomieja Paprosa i Marcina Kołodziejczyka.

Piłkarze Granatu Skarżysko chcieli się zrehabilitować za ostatnie słabe spotkanie z Radoszycami, co prawda zdobyli jeden punkt, jednak kibice liczyli na więcej. Podopieczni trenera Dominika Rokity zareagowali pozytywnie, przywieźli z Daleszyc trzy punkty. Spotkanie ze Spartakusem rozpoczęło się znakomicie dla skarżyskiej drużyny, już w 6. minucie Bartłomiej Papros wpisał się na listę strzelców.

Druga bramka dla Granatu padła w drugiej połowie spotkania,  w 72. minucie wynik meczu podwyższył Marcin Kołodziejczyk. W doliczonym już czasie gry gospodarze stanęli przed szansą strzelenia honorowej bramki. Bednarski faulował w polu karnym jednego z zawodników Spartakusa, Patryk Sieczka obronił strzał Mariusza Maciejskiego, jednak przy dobitce był już bezradny.

- Mimo, że Spartakus jest w dole tabeli, to na pewni nie było to łatwe spotkanie. Uważam, że zasłużenie wygraliśmy, bo byliśmy lepszą i bardziej dojrzalszą drużyną. Cieszą wyjazdowe punkty, myślę, że od tego meczu będziemy próbować atakować górną cześć tabeli - powiedział po meczu trener Dominik Rokita.

W 9. kolejce spotkań Granat zagra u siebie z Olimpią Pogoń Staszów. Mecz ten odbędzie się w sobotę, 21 września, o godz. 11.00

Spartakus Daleszyce - Granat Skarżysko 1:2 (0:1)

0:1 Bartłomiej Papros 6'
0:2 Marcin Kołodziejczyk 72'
1:2 Mariusz Maciejski 90+2

Granat: Sieczka - Suwara, Bednarski, Styczyński, Kolasa - Krzymieński (80.Dulęba), Wojna, Kołodziejczyk, Brożyna (67. Uciński) - Papros, Miller (80. Piotrowski)

żk: Bednarski, Kolasa