23.10.2019 Ostatnia aktualizacja 11:21, 27.10.2019

Rezerwy Granatu z kompletem punktów. Zwycięstwo ze Skałą Tumlin

Z.B
Opublikowano: 16 Wrz 2019
1 1 1 1 1
W niedzielę, 15 września, piłkarze rezerw Granatu Skarżysko zmierzyli się na własnym stadionie ze Skałą Tumlin, spotkanie odbyło się w ramach 4. kolejki spotkań B klasy, grupy I. Mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kacper Gładyś z rzutu karnego. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu skarżyskiej drużyny.

Cztery mecze, cztery zwycięstwa, to bilans drugiej drużyny Granatu Skarżysko. Tym razem rezerwy swoje spotkanie rozegrali na rejowskim stadionie. Do Skarżyska przyjechał spadkowicz z A klasy Skała Tumlin. Jak podkreślał Seweryn Dejworek to najlepszy zespół jak do tej pory, z którym przyszło im się zmierzyć. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 23. minucie z rzutu karnego, jedenastkę wykorzystał Kacper Gładyś.

Do przerwy nasza gra wyglądała bardzo dobrze. W drugiej połowie goście grali z wiatrem, mogli strzelić bramkę. Bardzo dobrze w bramce  spisywał się Tomasz  Borgensztajn, dobrze z tyłu zagrali Angelo i Walkiewicz. Cenne zwycięstwo z bardzo dobrym zespołem jakim jest Skała. Do tej pory to najlepszy zespół z jakim graliśmy. Jestem bardzo zadowolony z wyniku, cztery mecze i cztery zwycięstwa, dla tych młodych chłopaków to jest bardzo dobry start - powiedział po meczu Seweryn Dejworek.

Granat II Skarżysko-Kamienna - Skała Tumlin 1:0 (1:0)

1:0 Kacper Gładyś 23 (z karnego)

Granat II: Tomasz Borgensztajn — Maciej Walkiewicz, Mateusz Stopiński (74.Mateusz Czarnoskutow), Mateusz Miernik (82. Dominik Maciński), Dawid Bilski -  Kacper Gładyś (90. Jakub Orlikowski), Dawid Dulęba (46. Krzysztof Stefański), Jakub Ungier,Jakub Łubek - Damian Parszewski (81. Jakub Klepner), Konrad Angelo.

Skała: Daniel Naporowski — Bartłomiej Pastucha, Piotr Stefański (67. Tomasz Radomski), Jakub Socha, Patryk Papis -   Dominik Wiśniewski Krzysztof Ślefarski (65. Igor Koza), Daniel Lisowski, Łukasz Hyb (82. Jakub Moskal) -  Sebastian Kumor, Damian Koza (46. Damian Krawiec).

żk - Parszewski (Granat) - Naporowski, Papis (Skała)

W .5 kolejce spotkań Granat II zagra na wyjeździe z ULKS Łączną. Mecz odbędzie się w niedzielę, 22 września, o godz. 11.00