13.11.2019 Ostatnia aktualizacja 20:06, 12.11.2019

Mistrzostwa Skarżyska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych

Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 04 Paź 2019
1 1 1 1 1
W piątek, 4 października, na stadionie byłego Ruchu przy ul.Piłsudskiego odbyły się Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.

Mistrzostwa Skarżyska - Kamiennej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych zorganizował Urząd Miasta - Referat Edukacji, koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk.

W kategorii  szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2007 i młodsi pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8, drugie miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 1, trzecie Szkołą Podstawowa nr 7. Na czwartym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 13 .

Skład SP 8: Anna Stopa, Zofia Sańpruch, Diana Garbacz, Zofia Wawrzonek, Martyna Ziomek, Wiktora Aleksandrowicz, Judyta Maciejska, Nikola Lisowska, Zofia Staniewska, Angelika Skorek. Opiekun

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 13, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 7, trzecia była Szkoła Podstawowa nr 3. Na pozostałych miejscach uplasowali się: 4. Szkoła Podstawowa nr 1, 5. Szkoła Podstawowa nr 8, 6. Szkoła Podstawowa nr 2

Skład SP 13:  Miłosz Dobrucki, Wojciech Gładyś, Olaf Sochacki, Piotr Zimnicki, Albert Malik, Przemysław Kołodziej, Adrian Gawin, Mateusz Klokart, Tomasz Drążkiewicz, Tymon Berus, Mateusz Skowron.

W kategorii szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2005 - 2006 zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 13. W kategorii chłopców również zwyciężyła "Siódemka", drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 .

Skład SP 7 Chłopców: Igor Kasprowicz, Nikodem Łoskot, Kacper Drzazga, Wiktor Grzebała, Wiktor Pluta, Maciej Arent, Kacper Kępa, Oskar Boczek, Kacper Nyga, Wiktor Kowal.