10.12.2019 Ostatnia aktualizacja 20:47, 09.12.2019

Porażka Forum Siatkówki Skarżysko z GKS Volley Pawłów

Opublikowano: 01 Gru 2019
1 1 1 1 1
W 5 kolejce spotkań świętokrzyskiej IV ligi siatkówki mężczyzn drużyna Forum Siatkówki Skarżysko – Kamienna podejmowała na własny parkiecie GKS Volley Pawłów. Spotkanie rozegrano w Zespole Szkół Publicznych nr 1 przy ul. Sezamkowej. Podopieczni trenera Sławomira Lenarda ulegli rywalom 1:3 (14:25, 15:25, 25:20, 20:25)

Skarżyska drużyna rozegrała ostatnie  spotkanie pierwszej rundy. Niestety podopieczni trenera Sławomira Lenarda przegrali przed własną publicznością z GKS Volley Pawłów 3:1. Pierwsze dwa sety zdecydowanie wygrali goście, do 14 i do 15. Wydawało się, że mecz szybko się zakończy w trzecim secie, jednak gospodarze podjęli walkę i wygrali 25:20. W czwartym secie ponownie górą byli goście z Pawłowa, którzy wygrali do 20.

Drużyna Forum Siatkówki Skarżysko - Kamienna po pierwszej rundzie zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ma na koncie jedno zwycięstwo i cztery porażki.  Już 7 grudnia, Forum Siatkówki meczem z SMS Ostrowiec Świętokrzyski  rozpocznie rundę rewanżową.

Forum Siatkówki Skarżysko-Kamienna - GKS Volley Pawłów 1:3 (14:25, 15:25, 25:20, 20:25)

Forum Siatkówki: Grzegorz Jedynak, Marcin Olszyna, Norbert Hampel, Patryk Derlatka, Kacper Adamczyk, Norbert Łakomiec, Dominik Wanko, Kacper Kania, Mateusz Granżan, Paweł Pajek (libero), Maciej Janikowski (libero). Trener: Sławomir Lenard.

Volley Pawłów: Igor Serfain, Gabriel Lewandowski, Krystian Szelągiewicz, Mateusz Jańczyk, Kacper Góźdź, Kacper Jop, Kamil Głowacki, Maciej Stompor (libero), Patryk Matysek, Maksymilian Wiśnios (libero), Kamil Orczyk. Trener: Przemysław Strabanik.