07.07.2020 Ostatnia aktualizacja 15:55, 07.07.2020

Treningi karate online ze Skarżyskim Klubem Sportów Walki „Kyokushin-Karate”

Autor:
SKSW Skarżysko
Opublikowano: 16 Kwi 2020
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Wystarczy komputer z kamerą i włączonym dźwiękiem i trochę miejsca w domu, czy mieszkaniu - zachęca sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan, Prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki Kyokushin-Karate w Skarżysku-Kamiennej trener klasy mistrzowskiej w karate, trener boksu i kickboxingu, który organizuje i prowadzi wraz ze swoimi instruktorami treningi w sieci.

Od 2 kwietnia 2020 od poniedziałku do piątku włącznie, czyli dni, kiedy w normalnym czasie odbywają się treningi, sensei Zbigniew Zaborski wraz z senpai Jackiem Pastuszko, Moniką Świerczyńską i Bartłomiejem Pająkiem organizuje ćwiczenia online. Początek zawsze o godzinie 17. Udział jest całkowicie bezpłatny i dołączyć może każdy.

Trening trwa 45 minut, podczas których na pewno solidnie potrenujemy oraz spędzimy miło i merytorycznie czas - zachęca sensei Zbyszek Zaborski. Zapraszamy wszystkich, nawet jeśli nie trenowali w naszym klubie karate, ponieważ wykonujemy dużo ćwiczeń ukierunkowanych na sprawność ogólną, do tego oczywiście stretching, czyli rozciąganie, oraz techniki karate - dodaje. Zachęcam także Panie do zajęć TaeBO, które prowadzone są w poniedziałki, środy i piątki od godziny 19.00

By dołączyć, należy wysłać swój email imię i nazwisko na email klubu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a odwrotnie otrzymamy link do zalogowania się przed każdym treningiem. W dzień treningu zawsze podany jest link, w który uczestnicy klikają i dołączają do internetowego grona trenujących. Warto dołączyć około 10-15 minut przed treningiem, ponieważ gdy zaczniemy trening dołączenie będzie niemożliwe.

Działamy za pomocą komunikatora Zoom.us. Mamy ograniczoną możliwość ruchu na świeżym powietrzu, czy sali gimnastycznej, wykorzystujmy zatem treningi online. Wspólne ćwiczenia motywują, dzięki nim poczujemy się lepiej i na pewno poprawimy humor. Zachęcam wszystkich do udziału.

Zajęcia prowadzimy w czterech grupach treningowych. Dwie grupy dwóch instruktorów senpai Monika i senpai Jacek prowadzą zajęcia we wtorki i czwartki od godziny 17.00, a sensei Zbigniew Zaborski prowadzi zajęcia w poniedziałki środy i piątki od godziny 17 pierwsza grupa i od godziny 19.00 druga grupa. Pomimo trudności kontaktu osobistego z grupami na sali gimnastycznej świetna praca przed kamerą, aby pozostając w domu nadal móc utrzymać sprawność i trenować karate online, bo dobre samopoczucie i zdrowie jest równie ważne jak matematyka, polski i języki obce, o ile nie najważniejsze.

Codzienne kilkugodzinne lekcje przy komputerze, całodzienne przebywanie w domu nie służy zdrowiu i aktywności fizycznej. Rodzice, którzy wykonują obowiązki zawodowe w domu lub poza domem oraz opiekują się dziećmi nie zawsze mają jeszcze ochotę aby zorganizować i zadbać o rozwój fizyczny swoich dzieci, dlatego w obecnej sytuacji forma treningu online jest wręcz niezbędna aby kluby wspierały swoich członków w utrzymaniu aktywności fizycznej. Bezcenna jest inicjatywa klubu karate, ulubionego instruktora, senpai, sensei, który dwa, trzy razy w tygodniu zapewni specjalistyczny trening, który pozwoli na kontynuowanie treningu karate, pozwoli zużyć nagromadzoną energię a przede wszystkim w tak ważnym okresie rozwoju dzieci zaaplikuje im cały zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcyjnych, gibkości, wytrzymałościowych i siłowych.

Zapraszamy na kolejny trening już w piątek godzina 17.00, który poprowadzi sensei Zbigniew Zaborski . Transmisja poprzez aplikację:https://zoom.us/download

Aplikację można też pobrać na telefon lub tablet ze Sklep Play. Prosimy o pobranie i instalację. Dane do zalogowania udostępnimy na podane przez Was adresy e-mail.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • B1
  • B2

Ostatnio opublikowane

Oświadczenia majątkowe za 2019: Władze powiat…

Opublikowano: 07.07.2020 17:50

Komentarzy: 0

Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi gościła u pr…

Opublikowano: 07.07.2020 16:13

Komentarzy: 1

Zderzenie dwóch pojazdów na ulicy Norwida. Je…

Opublikowano: 07.07.2020 14:24

Komentarzy: 1

Restauracja McDonald's w Skarżysku już otwart…

Opublikowano: 07.07.2020 10:47

Komentarzy: 8

Oświadczenia majątkowe za 2019: Radni Rady Mi…

Opublikowano: 06.07.2020 04:37

Komentarzy: 2

Z zalewu Bernatka wyłowiono ciało 47-letniego…

Opublikowano: 05.07.2020 18:51

Komentarzy: 1

"Arka 2.0" zacumowała na Bernatce

Opublikowano: 05.07.2020 10:20

Komentarzy: 9

Oświadczenia majątkowe za 2019: Władze miasta

Opublikowano: 05.07.2020 08:55

Komentarzy: 9

„Krajobraz w paski” - finał pleneru malarskie…

Opublikowano: 04.07.2020 23:29

Komentarzy: 0

KSZO lepsze od Granatu, trójkolorowi żegnają …

Opublikowano: 04.07.2020 20:38

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +


Praca Skarżysko