03.12.2020 Ostatnia aktualizacja 07:00, 03.12.2020

Małżeństwo Czarneckich zwyciężyło w XVIII Maratonie Odrzańskim

Z.B, Fot. Czarnecki Run Team
Opublikowano: 26 Paź 2020
1 1 1 1 1
W niedzielę, 25 października, w Kędzierzynie – Koźle odbył się XVIII Maraton Odrzański. W maratonie świetnie wypadli biegacze ekipy Czarnecki Run Team, którzy zajęli czołowe miejsca, a zwycięzcami zostali Rafał i Lidia Czarneccy z Bliżyna .

Maraton Odrzański przyniósł szczęście również innym biegaczom, którzy reprezentowali klub Czarnecki Run Team. Barbara Przeworska z Łącznej zajęła 5 miejsce w kategorii open i 3 miejsce w kategorii wiekowej M30. Marta Gębska z Bliżyna była piąta na mecie, w kategorii wiekowej M30 była czwarta.

Damian Bernat z Bliżyna zajął 4 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej M20 był pierwszy. Szóste miejsce zajął Jacek Gębski z Bliżyna, w kategorii wiekowej M 30 zajął 3 miejsce. Ponadto Jacek Gębski zdobył tytuł mistrza Polski Branży Energetycznej. Dziesiąty był Piotr Sztandera z Parszowa.

W kategorii wiekowej M 60 pierwsze miejsce zajął Marian Włodarczyk ze Skarżyska – Kamiennej.

1.Rafał Czarnecki (Czarnecki, Run Team) – 02:29:46
4. Damian Bernat (Czarnecki Run Team) – 02:45:20 (M20 – 1 miejsce)
6. Jacek Gembski (Czarnecki Run Team) – 02:49:38 (M30 – 3 miejsce), MP Energ. – 1 miejsce
10. Piotr Sztandera (Czarnecki Run Team) – 02:56:02 (M30 – 5 miejsce)