12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Ruszyły zapisy do rozgrywek HALPN

Autor:
MCSiR Skarżysko
Opublikowano: 13 Lis 2020
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej zaprasza chętne drużyny amatorskie do udziału w rozgrywkach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezon 2020/2021. 
 
Długo zastanawialiśmy się czy organizować kolejną edycję rozgrywek HALPN.  W dobie pandemii koronawirusa jest to trudne przedsięwzięcie jednak zachowując wszelkie wymogi związane z reżimem sanitarnym i bezpieczeństwem wierzymy, że uda nam się wspólnie przeprowadzić całe rozgrywki. Czy tak będzie zależy tylko od Was. 
 
Tegoroczna edycja rozgrywek na pewno będzie inna. Wiąże się to z zasadami jakie obowiązują na hali sportowej i podczas wydarzeń sportowych.  Każdy z uczestników ligi zobowiązany będzie do dezynfekcji rąk przed wejściem na halę oraz zasłonięcia ust i nosa. Rozgrywki odbywać się będą bez udziału publiczności, zawodnicy po zakończonym meczu będą musieli opuścić halę. 
 
Trwają ustalenia co do szatni, jest propozycja, żeby drużyny przebierały się na trybunach ( w wyznaczonych sektorach). 
 
Rozgrywki HALPN mogą być w każdej chwili zawieszone lub odwołane. Może to być spowodowane obostrzeniami ze strony rządu  lub w związku z wprowadzeniem narodowej kwarantanny.
 
Jeśli uczestnicy rozgrywek HALPN nie będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa i ignorować zalecenia  obsługi hali  i organizatorów rozgrywek Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji jako organizator rozgrywek  może zawieść rozgrywki lub odwołać w każdej chwili.
 
Rozpoczęcie rozgrywek w hali przy ul. Sienkiewicza 34 planowane jest na dzień 6 grudnia 2020  (niedziela).
 
Tak jak w zeszłych sezonach rozgrywki toczyć się będą w niedzielę. System rozgrywek i ewentualny podział na ligi zostanie ustalony w późniejszym terminie (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn ). Planujemy rozgrywki I i II ligi oraz ligę Oldboyów.
 
Drużyny mogą zgłosić 12 zawodników. Istnieje możliwość wpisania na listę zgłoszeniową max.18 zawodników, którzy mogą występować w rozgrywkach. Jednak organizator w przypadku zajęcia przez drużynę miejsc 1-3 zapewnia nagrody rzeczowe tylko dla 12 zawodników.
 
Termin zgłoszeń (druki poniżej) upływa z dniem 27.11.2020 r., opłata startowa wynosi 700 złotych, płatna w dwóch ratach, opłata w lidze Oldboyów - 720 złotych (opłata może ulec zmianie, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn). 
 
Szczegóły w poniższym regulaminie.
 
Równolegle z HALPN, podobnie jak w zeszłym planujemy zorganizować rozgrywki Oldboyów +35. Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie się na załączonym druku do MCSIR Skarżysko - Kamienna również do dnia 27.11.2020r.  Organizator ligi Oldboyów  może zrezygnować z rozgrywek U-35 jeśli nie zgłosi się minimalna liczba drużyn. 
 
 
Zgłoszenia przyjmowane będą tylko drogą elektroniczną  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 797 112 002 (należy wysłać tylko wypełniony druk zgłoszenia, oświadczenia należy dostarczyć przed pierwszym meczem). 
 
 
 
Formularz zgłoszeniowy
 
 
 
 


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl