27.09.2022 Ostatnia aktualizacja 15:38, 26.09.2022

 

Miłosz Kruk mistrzem Warszawy w K-1 Rules (w kategorii junior starszy)

Autor:
Z.B, Foto: arch. Miłosz Kruk, Kątem O.K
Opublikowano: 17 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W dniach 14-15 listopada, na warszawskim Torwarze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy K-1 Rules Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych i Seniorów. W turnieju udział wziął Miłosz Kruk, zawodnik Stowarzyszenia Akademia Holistyczna ze Skarżyska - Kamiennej, który w kategorii junior starszy (-63,5 kg) zajął pierwsze miejsce.

Miłosz Kruk do Warszawy pojechał z trenerami Brunonem Sokołowski i Andrzejem Płusą. Zawodnik Akademii Holistycznej w swojej kategorii wiekowej miał tylko jednego rywala - Rubika Yeghoyana (Spartans Promotion Zielonka) z Armeni, w związku z tym ich walka była walką finałową.

- Turniej odbywał się na Warszawskim Torwarze bez publiczności, miałem okazje już walczyć kilka razy na tamtym ringu, stoczyłem jedną finałową walkę, była ona dla mnie trudna ponieważ pierwszy raz stanąłem na przeciwko przeciwnika z poza Polski, a dokładniej z Armenii, lecz udało mi się zakończyć walkę w 3 rundzie – powiedział Miłosz Kruk.


Komentarze

+4ZbigniewZ2020-11-18 11:05#1
Brawa dla Najlepszego Zawodnika reprezentującego Skarżysko!
Brawa dla Najlepszego Klubu w mieście!
Brawa dla Najlepszych Trenerów!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl