24.10.2021 Ostatnia aktualizacja 18:31, 24.10.2021

Skarżyski Klubu Sportów Walki znowu triumfuje

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 22 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Tym razem zawodnicy Skarżyskiego Klubu sportów walki triumfowali na Międzynarodowym Turnieju Karate Carbon CUP 2020 w Jastrzębiu Zdrój, który odbył się w hali widowiskowo sportowe, w sobotę 21 listopada 2020 w Jastrzębiu Zdrój. Turniej zgromadził 239 zawodników z ponad 30 klubów z całej Polski.  Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team reprezentowało 18 zawodników.

Perfekcyjna organizacja turnieju, wysoki poziom walk sportowych. Ekipa Zaborek-Team ponownie spisała się rewelacyjnie zarówno w kata jak i w kumite. Najlepszym zawodnikiem klubu, na tych zawodów został Albert Malik zdobywając dwa medale srebrny w kata i złoty w kumite. Wspaniale zaprezentowali się debiutanci jak Tymon Jedynak, który zdobył złoty medal w kumite, czy Michał Osóbka, zdobywając srebrny medal, Jagoda Jedynak brązowy medal, a drużyna zajęła pierwsze miejsce na podium.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniałą postawę, rodzicom za opiekę. Jackowi Domagale z profesjonalizm w prowadzeniu zawodników na matę i podczas walk Osu
Jest to kolejny sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Następnym wyjazdem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie wyjazd na Mistrzostwa Wielkopolski ,w sobotę 28 listopada 2020, które odbędą się w Kole.

Medale zawodników SKSW ZABOREK-TEAM w KUMITE

Złote medale:
1. Albert Malik
2. Wiktoria Sokół
3. Tymon Jedynak

Srebrne medale:
1. Olaf Piwowarczyk
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Angelika Skorek
4. Michał Osóbka

Brązowe medale
1. Jagoda Jedynak
2. Magda Rola
3. Aleksandra Domagała
4. Maciej Kątek
5. Antonina Pastuszko

Medale zawodników SKSW ZABOREK-TEAM w KATA

1. Albert Malik srebrny medal

DRUŻYNOWO
SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team – I miejsce


 

Komentarze

-1KSTęcza2020-11-29 08:15#2
"Cytuję stach:
Nadszedł już chyba stosowny czas, by uhonorować twórcę sukcesów karateków z naszego miasta, którzy przez cały czas rozsławiają Skarżysko we wszystkich możliwych zawodach.
Brawo Panie Zbigniewie, czekamy na ruch naszych władz, bo mało kto tak pięknie reprezentuje wraz ze swymi podopiecznymi Skarżysko-Kamienna na terenie całego kraju i nie tylko!!!

"Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam, prezes naszego Klubu, niech żyje nam". To śpiewałem sobie ja sam Z....
Cytuj
-2stach2020-11-28 19:45#1
Nadszedł już chyba stosowny czas, by uhonorować twórcę sukcesów karateków z naszego miasta, którzy przez cały czas rozsławiają Skarżysko we wszystkich możliwych zawodach.
Brawo Panie Zbigniewie, czekamy na ruch naszych władz, bo mało kto tak pięknie reprezentuje wraz ze swymi podopiecznymi Skarżysko-Kamienna na terenie całego kraju i nie tylko!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne