03.12.2020 Ostatnia aktualizacja 07:00, 03.12.2020

Fani Widzewa Łódź ze Skarżyska uczcili 110. rocznicę powstania klubu

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 22 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Na 2020 rok przypada jubileusz 110-lecia Widzewa Łódź, czterokrotnego mistrza Polski, zdobywcy Pucharu Polski, półfinalisty Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. W sobotę, 21 listopada, skarżyski Fan Club łódzkiego klubu uczcił przypadającą w tym roku rocznicę 110-lecia łódzkiego klubu.

Punktualnie o godzinie 19.10 (1910 to rok powstania klubu) fani łódzkiego Widzewa ze Skarżyska – Kamiennej i okolic zebrali się na placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. Kibice rozciągnęli wielki transparent „Pielgrzymi świętują 110 lat, w blasku strobo i płonących rac!", chwilę później odpalili 110 rac na 110 rocznicę powstania klubu. Widowisko trwało kilka minut, kibice kilkakrotnie zaznaczyli okrzykami, że „Świętokrzyskie jest widzewskie”.


Komentarze

+1Celineczka2020-11-27 10:59#9
Cytuję Bo nie k...:
Cytuję Celineczka:
Posprzątali po sobie, czy tak jak zwykle chlew zostawili?

Celineczko zostawili bo ich policja z pałami goniła i nie zdążyli uprzątnąć. Tak na marginesie to wydarzenie zasługuje na rubrykę HOOLIGANS a nie rubrykę SPORT .

Dobrze. Ale tak naprawdę, to jak to wyglądało?
Cytuj
-2Bo nie k...2020-11-26 20:46#8
Cytuję Celineczka:
Posprzątali po sobie, czy tak jak zwykle chlew zostawili?

Celineczko zostawili bo ich policja z pałami goniła i nie zdążyli uprzątnąć. Tak na marginesie to wydarzenie zasługuje na rubrykę HOOLIGANS a nie rubrykę SPORT .
Cytuj
+2Stach Karczeski2020-11-24 20:28#7
Jeszcze tylko brakowało żeby defekowali na środku i byłoby świetnie. Co za szympansy.
Cytuj
+520202020-11-24 14:15#6
Baner :Pielgrzymi świętują itd... race , stroboskopy . A wyp.. z pod mojego bloku do Łodzi, jak chcesz uświetnić 110-rocznicę powstania Klubu to popi... na kolanach do swojego matecznika , jak niektórzy do Częstochowy. Oczywiście to odpalenie rac było uzgodnione z Policją ? w ramach dobrej współpracy i próby przedsylwerstrowej ?.Hurrrr...a nikogo nie podpalili.
Cytuj
+7Baobab2020-11-24 09:12#5
Mentalna masakra.
Cytuj
+2Celineczka2020-11-23 09:01#4
Posprzątali po sobie, czy tak jak zwykle chlew zostawili?
Cytuj
+2sam2020-11-23 06:32#3
Tylko WIDZEW ! RTS !
Cytuj
+2wstydzew2020-11-22 19:52#2
Klubem Łodzi jest ŁKS!
Cytuj
-4strajk kobiet2020-11-22 18:40#1
Jest siła w narodzie.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Parkometr przy Lidlu na Moniuszki już działa…

Opublikowano: 02.12.2020 21:09