27.09.2021 Ostatnia aktualizacja 21:11, 26.09.2021

Fani Widzewa Łódź ze Skarżyska uczcili 110. rocznicę powstania klubu

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 22 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Na 2020 rok przypada jubileusz 110-lecia Widzewa Łódź, czterokrotnego mistrza Polski, zdobywcy Pucharu Polski, półfinalisty Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. W sobotę, 21 listopada, skarżyski Fan Club łódzkiego klubu uczcił przypadającą w tym roku rocznicę 110-lecia łódzkiego klubu.

Punktualnie o godzinie 19.10 (1910 to rok powstania klubu) fani łódzkiego Widzewa ze Skarżyska – Kamiennej i okolic zebrali się na placu Staffa za Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku. Kibice rozciągnęli wielki transparent „Pielgrzymi świętują 110 lat, w blasku strobo i płonących rac!", chwilę później odpalili 110 rac na 110 rocznicę powstania klubu. Widowisko trwało kilka minut, kibice kilkakrotnie zaznaczyli okrzykami, że „Świętokrzyskie jest widzewskie”.


Komentarze

+1Celineczka2020-11-27 10:59#9
Cytuję Bo nie k...:
Cytuję Celineczka:
Posprzątali po sobie, czy tak jak zwykle chlew zostawili?

Celineczko zostawili bo ich policja z pałami goniła i nie zdążyli uprzątnąć. Tak na marginesie to wydarzenie zasługuje na rubrykę HOOLIGANS a nie rubrykę SPORT .

Dobrze. Ale tak naprawdę, to jak to wyglądało?
Cytuj
-2Bo nie k...2020-11-26 20:46#8
Cytuję Celineczka:
Posprzątali po sobie, czy tak jak zwykle chlew zostawili?

Celineczko zostawili bo ich policja z pałami goniła i nie zdążyli uprzątnąć. Tak na marginesie to wydarzenie zasługuje na rubrykę HOOLIGANS a nie rubrykę SPORT .
Cytuj
+2Stach Karczeski2020-11-24 20:28#7
Jeszcze tylko brakowało żeby defekowali na środku i byłoby świetnie. Co za szympansy.
Cytuj
+520202020-11-24 14:15#6
Baner :Pielgrzymi świętują itd... race , stroboskopy . A wyp.. z pod mojego bloku do Łodzi, jak chcesz uświetnić 110-rocznicę powstania Klubu to popi... na kolanach do swojego matecznika , jak niektórzy do Częstochowy. Oczywiście to odpalenie rac było uzgodnione z Policją ? w ramach dobrej współpracy i próby przedsylwerstrowej ?.Hurrrr...a nikogo nie podpalili.
Cytuj
+7Baobab2020-11-24 09:12#5
Mentalna masakra.
Cytuj
+2Celineczka2020-11-23 09:01#4
Posprzątali po sobie, czy tak jak zwykle chlew zostawili?
Cytuj
+2sam2020-11-23 06:32#3
Tylko WIDZEW ! RTS !
Cytuj
+2wstydzew2020-11-22 19:52#2
Klubem Łodzi jest ŁKS!
Cytuj
-4strajk kobiet2020-11-22 18:40#1
Jest siła w narodzie.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

"Z kijkami po powiecie skarżyskim”- udan…

Opublikowano: 26.09.2021 16:03