25.10.2021 Ostatnia aktualizacja 18:31, 24.10.2021

IV Ogólnopolski Turniej Halowy - Suchedniów 2020

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 28 Lis 2020
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 28 listopada, w hali sportowej w Suchedniowie odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej dla chłopców z rocznika 2006 i młodszych. Organizatorem turnieju był MKS Orlicz Suchedniów. Do rywalizacji zaproszono dziesięć zespołów, które przyjechały z Kielc, Łagowa. Szydłowca, Miedzianej Góry. Daleszyc i Suchedniowa. Najlepszą drużyną okazała się Akademia Piłkarska Szydłowiec, która w finale pokonała Spartakusa Daleszyce. W meczu o miejsce trzecie ŁKS Probudex Łagów pokonał MKS Orlicz II Suchedniów 3:0.


Zespoły, które brały udział w turnieju zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań w grupach drużyny z miejsc piątych zagrały o miejsce 9-10, z czwartych o miejsca 7-8, z trzecich o miejsca 5-6, z drugich o miejsca 3-4, zwycięscy grup zagrali o pierwsze miejsce w całym turnieju.

W grupie A zagrały drużyny MKS Orlicz I Suchedniów , Orlęta I Kielce, Polonia I Białogon Kielce, ŁKS Probudex Łagów i AP Szydłowiec. Najlepszą drużyną w grupie została ekipa AP Szydłowiec.

W grupie B wystąpiły: MKS Orlicz II Suchedniów, Orlęta IIKielce, Polonia II Białogon Kielce, Wicher Miedziana Góra, Spartakus Daleszyce. Najlepszą drużyną w grupie została drużyna Spartakusa Daleszyce.


Wyniki drużyny MKS Orlicz I Suchedniów

MKS Orlicz I – Polonia Białogon Kielce I 3:0, MKS Orlicz I – ŁKS Łagów 0:0, MKS Orlicz I - Orlęta I Kielce 0:2, MKS Orlicz I – AP Szydłowiec 0:2

Wyniki drużyny MKS Orlicz II Suchedniów

MKS Orlicz II Suchedniów –Wicher Miedziana Góra 1:2, MKS Orlicz II Suchedniów - Orlęta II Kielce 3:1, MKS Orlicz II Suchedniów – Spartakus Daleszyce 1:0, MKS Orlicz II Suchedniów – Polonia II Białogon Kielce 2:2


Orlicz I : Filip Gbiorczyk, Mateusz Mirek, Wojciech Wierzbiński, Dawid Gołąb, Miłosz Szarek, Norbert Kwaśniewski, Filip Obarski, Aren Ghazaryan, Patryk. Patryk Pożoga

Orlicz II : Antoni Gryz, Kamil Tabiszewski, Filip Skowron, Paweł Pałgan, Kuba Przeworski, Karen Ghazaryan, Sebastian Miernik, Piotr Tusznio.

Mecz o miejsce 9-10

Polonia I Białogon – Polonia II Białogon 6:0

Mecz o miejsce 7-8
Orlicz I Suchedniów – Orlęta II Kielce 3:3 k. 1:0

Mecz o miejsce 5-6
Orlęta I Kielce – Wicher Miedziana Góra 0:0 k. 2:0

Mecz o miejsce 3:4
Orlicz II Suchedniów – ŁKS Probudex Łagów 0:3

Finał
AP Szydłowiec – Spartakus Daleszyce 2:1

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. AP Szydłowiec 
2. Spartakus Daleszyce
3. ŁKS Probudex Łagów 
4. MKS Orlicz II Suchedniów
5. Orlęta I Kielce 
6. Wicher Miedziana Góra 
7. MKS Orlicz I Suchedniów
8. Orlęta II Kielce 
9. Polonia I Białogon Kielce 
10. Polonia II Białogon Kielce 

Najlepszym strzelcem turnieju został Antoni Karwacki z drugiej drużyny Orląt Kielce. Najlepszym bramkarzem turnieju został Filip Gbiorczyk z drużyny MKS Orlicz I Suchedniów.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne