09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

Kolejne sukcesy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, tym razem rywalizowali w Kole

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 28 Lis 2020
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę 28 listopada 2020 zawodnicy Skarżyskiego Klubu sportów walki uczestniczyli w bardzo mocno obsadzonym turnieju pod nazwą Polish Fighter CUP 2020, który odbywał się w hali sportowej w Kole i zgromadził 149 zawodników z ponad 30 klubów z całej Polski . Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Zaborek-Team reprezentowało 16 zawodników.

Perfekcyjna organizacja turnieju, wysoki poziom walk sportowych. Ekipa Zaborek-Team ponownie spisała się nienagannie zarówno w kata jak i w kumite. Najlepszym zawodnikiem klubu, na tych zawodów został po raz kolejny Albert Malik zdobywając dwa złote medale jeden w kata i drugi złoty w kumite. Wspaniale zaprezentowali się debiutanci jak Tymon Jedynak, który zdobył złoty medal w kumite, czy też jego siostra Jagoda Jedynak, która mnie miała sobie równych wygrywając wszystkie swoje walki w pięknym stylu.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za wspaniałą postawę, rodzicom za opiekę. Jackowi Domagale z profesjonalizm w prowadzeniu zawodników na matę i podczas walk Osu

Jest to kolejny sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Następnym wyjazdem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie wyjazd do Warszawy na Cocoro CUP 2020 w niedzielę06 grudnia 2020, następnym udziałem w turnieju będzie wyjazd do Bartoszyc 18 grudnia 2020 na międzynarodowy turniej karate, ale poprzedzony będzie egzaminem na stopnie który zostanie przeprowadzony 11 grudnia 2020.

Medale zawodników SKSW ZABOREK-TEAM  w KUMITE

Złote medale: 
1. Albert Malik w kumite i w kata
2. Wiktoria Sokół
3. Tymon Jedynak
4. Julia Aleksandrowicz
5. Wiktoria Aleksandrowicz
6. Jagoda Jedynak
7. Olaf Piwowarczyk
8. Zuzanna Wiśniewska

Srebrne medale:
1. Aleksandra Domagała

Brązowe medale
1. Michał Osóbka
2. Magdalena Rola
3. Antonina Pastuszko
4. Julia Domagała
5. Krystian Żmijewski

Medale zawodników SKSW ZABOREK-TEAM w KATA

1. Albert Malik złoty medal

DRUŻYNOWO
1. Klub Karate Turek
2. Klub Karate Końskie
3. SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-TeamDodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne