16.04.2021 Ostatnia aktualizacja 08:24, 16.04.2021

Porażka Granatu z rezerwami Korony Kielce

Z.B, D.Ł
Opublikowano: 23 Lut 2021
1 1 1 1 1
We wtorek, 23 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej świętokrzyskiej IV ligi, podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka zmierzyli się w Kielcach z rezerwami Korony, spotkanie zakończyło się zwycięstwem kielczan 2:1. Jedyną bramkę dla Granatu strzelił Krzysztof Rzeszowski.

Spotkanie sparingowe z rezerwami Korony Kielce pierwotnie miało się odbyć w środę, 24 lutego, jednak ostatecznie zostało rozegrane dzień wcześniej. Wynik spotkania został ustalony w pierwszych 45 minutach. Druga drużyna Korony Kielce prowadziła już 2:0 po kwadransie gry. W 45 minucie honorowe trafienie zaliczył Krzysztof Rzeszowski. W drugiej połowie meczu żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. Spotkanie zakończyło się wygraną Korony 2:1.

W sobotę, 27 lutego, kolejnym sparingpartnerem Granatu będą juniorzy Korony Kielce

Korona II Kielce – Granat Skarżysko 2:1 (2:1)

1:0 Lisowski '8
2:0 Zwoźny '14
2:1 Krzysztof Rzeszowski ‘45

Granat: Sieczka (46. Strzelec) – Gwóźdź, Bednarski, Boruch, Dudzik – Bartosiak (65. zaw.test.),Papros (75. Bilski), Kołodziejczyk (46.Szewczyk), Uciński (46. Miller), Rzeszowski (75. Stopiński), Sot (80. Uciński)