28.11.2021 Ostatnia aktualizacja 20:24, 26.11.2021

Ćwiczyli dla zdrowia i urody

Autor:
Jolanta Jagiełło (Starostwo Powiatowe), Foto: Włącz się
Opublikowano: 20 Paź 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W ostatnich tygodniach 45 mieszkańców powiatu skarżyskiego, którzy ukończyli 55 lat uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych w ramach projektu „Aqua Aerobic dla zdrowia i urody” realizowanego przez Stowarzyszenie „Włącz się”.  Aqua aerobic czyli gimnastyka w wodzie - to ćwiczenia, które mogą wykonywać wszyscy bez względu na kondycję czy wiek. Są one nie tylko bezpieczne ale także doskonale działają na samopoczucie.
 
Jedne z zajęć, które odbywały się na pływalni miejskiej w Skarżysku-Kamiennej odwiedziła wicestarosta Anna Leżańska. Wicestarosta podczas rozmów z uczestnikami zapewniała dalsze wspieranie inicjatyw podejmowanych na rzecz mieszkańców m.in. przez organizacje pozarządowe.
 
Projekt „Aqua Aerobic dla zdrowia i urody”, którego celem jest promocja zdrowego i aktywnego starzenia się wśród wskazanej grupy wiekowej współfinansowany był m.in. przez Powiat Skarżyski w ramach realizacji zadań publicznych powiatu w trybie pozakonkursowym w 2021 roku z zakresu ochrony i promocji zdrowia.
 
 

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne