28.11.2021 Ostatnia aktualizacja 20:24, 26.11.2021

Druga ligowa porażka Forum Skarżysko

Opublikowano: 22 Paź 2021
1 1 1 1 1
Trzecioligowi siatkarze Forum Skarżysko-Kamienna w drugiej kolejce spotkań świętokrzyskiej III ligi siatkówki mężczyzn podejmowali we własnej hali drużynę MKS Czarni Połaniec. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0:3 (19:25, 17:25, 21:25).

Spotkanie odbyło się w hali sportowej przy II LO w Skarżysku-Kamiennej. Forum Skarżysko to beniaminek trzeciej ligi, po porażce w pierwszej kolejce spotkań z UJK Kielce (3:0), podopieczni trenera Sławomira Seńkowskiego mieli okazję wywalczyć pierwsze punkty na trzecioligowych parkietach. Już pierwszy set pokazał, że w tym meczu o punkty nie będzie łatwo, zespół z Połańca pierwszą partię wygrał do 19. W drugim secie górą był również zespół gości, tym razem wygrał 25:17. W trzecim secie gospodarze zdobyli 21 punktów.

W 3 kolejce spotkań (5 listopada) Forum Skarżysko-Kamienna zagra na wyjeździe z GOKiS Waśniów.

Forum Skarżysko-Kamienna – MKS Czarni Połaniec 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)

Forum: Olszyna, Domagała, Garbacz, Węgierek, Wanko, Jasiński, Tarka, Wiśniewski, Wojcieszek, Dróźdż, Stępiński. Trener Sławomir Seńkowski

Czarni: Guzik, Tompór, Kwiatkowski Marcin , Szymczak, Golonka, Kwiatkowski Mikołaj, Kalina. Grosicki, Walenciak, Gawin, Bober, Kosiński.

Sędziowie: Klaudia Grzyb, Michał Malinowski
Sekretarz: Agnieszka Żytniewska