20.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Festiwal Sportu w Akademii Holistycznej

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber, AH
Opublikowano: 21 Lis 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 20 listopada, w Akademii Holistycznej przy ul. Rejowskiej w Skarżysku-Kamiennej odbył się Festiwal Sportu, który miał na celu propagowanie sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Każdy, kto odwiedził Akademię Holistyczną, mógł spróbować swoich sił w kilku konkurencjach sportowych takich jak: boks, podnoszenie ciężarów, gimnastyka, jazda rowerem, a nawet szachy. Uczestnicy otrzymali medale i dyplomy. 
 
-  Jest to impreza, która ma na celu propagowanie sportu w naszym mieście.  Do wyboru były takie dyscypliny jak  podnoszenie ciężarów, boks, gimnastyka, jazda rowerem oraz szachy. Chcemy przedstawić mieszkańcom naszego miasta i powiatu, że sport jest fajny, że warto zaangażować w to dzieci i rodziców – mówi Brunon Sokołowski.

- Każdy mógł przyjść, spróbować się w danej konkurencji i zmierzyć się z innymi. Głównym celem jest to, żeby oderwać dzieci od laptopów, komputerów, wyjść z domu po covidzie, ruszyć się i zacząć uprawiać aktywność ruchową – dodaje.

W każdej konkurencji nagrodziliśmy zwycięzców oraz wyróżniliśmy osoby, które na to zasłużyły. Chcemy, że ta impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez – zaznacza Brunon Sokołowski. 

Imprezę wsparli: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz firma Hurom 

W realizację pierwszej edycji Festiwalu Sportu zaangażowali się:  Włodzimierz Żmijewski, Roman Miedziński, Józef Sokołowski, Zbyszek Barański, Niekodem (z rodzicami), Rafał Oleś, Krzysztof Ogłoza, Albert Mucha, Agnieszka Słomska (sekcja gimnastyki), Brunon Sokołowski, Filip Sokołowski. 


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne