19.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Kolejny sukces zawodników SKSW „Kyoushun-Karate”

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, 20 listopada 2021 w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej Nr 58 w Lublinie odbył się VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin KOYAGI CUP 2021, według japońskich przepisów, czyli walki w pełnym kontakcie bez ochraniaczy tułowia.

Turniej zgromadził około 250 zawodników z 25 klubów z całej Polski, a odbywał się w dwóch konkurencjach w konkurencji kata – układ uderzeń kopnięć oraz w konkurencji kumitefull kontakt. Skarżyski Klub Sportów Walki reprezentowało 12 zawodników, którzy przywieźli 12 medali indywidualnych i trzecie miejsce drużynowe.

W konkurencji kata trzeci był Albert Malik zdobywając brązowy medal.

Debiutant klubu Piotr Kwiecień w kategorii senior do 80 kg spisał się rewelacyjnie, ulegając w walce o strefę medalową ze zwycięzcą tej kategorii. Piotr to kolejny talent w klubie i nadzieja na przyszłość. Ostatecznie uplasował się na piątym miejscu, a trenuje w naszym klubie dopiero kilka miesięcy i spisał się rewelacyjnie w bardzo mocno obsadzonym turnieju z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami. To rokuje nadzieję na kolejne dobre miejsca w turniejach.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE:
1. Albert Malik
2. Zuzanna Wiśniewska
3. Wiktoria Sokół
4. Angelika Skorek
5. Kacper Banasiewicz
6. Mikołaj Rondoś
7. Aleksandra Sadza
8. Zuzanna Karpeta

SREBRNE MEDALE W KUMITE:
1. Kacper Karpeta
2. Wiktoria Aleksandrowicz

BRĄZOWE MEDALE W KUMITE
1. Dawid Faliszewski

PUNKTOWANE MIEJSCA V-VIII
1. Piotr Kwiecień

MEDALE W KATA
Brązowy medal – Albert Malik

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. KSW Bushi Józefów
2. Budokai Lublin
3. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

To kolejny wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Czy ktoś to dostrzeże, czy ktoś wyjdzie naprzeciw temu klubowi i pomoże w lokalizacji własnej dla klubu, by jeszcze lepiej rozwijać skarżyskie talenty i jeszcze lepiej promować region i nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej? To najlepszy klub w mieście, prosimy wziąć to pod uwagę.

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan Prezes klubu i zarazem trener klasy mistrzowskiej dziękuje rodzicom, opiekunom, którzy przyprowadzają swoje pociechy do „kuźni talentów” jakim jest skarżyski klub.

Przed Skarżyskim Klubem Sportów Walki jeszcze trzy turnieje w tym roku i zasłużony wypoczynek. Na pierwszy z nich zawodnicy klubu pojadą do Koła 28 listopada, potem 4 grudnia, wezmą udział udział w zawodach organizowanych przez klub w Wąchocku koło Starachowic w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Miasta Wąchock. By zakończyć tegoroczne zmagania udziałem w Pucharze Polski, który odbędzie się 18 grudnia w Bydgoszczy.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne