20.01.2022 Ostatnia aktualizacja 21:19, 19.01.2022

 

Kolejny triumf Skarżyskiego Klubu Sportów Walki

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 02 Gru 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W niedziele, 28 listopada, w hali widowiskowo-sportowej w Kole odbył się POLISH FIGHTER CUPTurniej Karate Kyokushin. Turniej zgromadził około 250 zawodników z 29 klubów z całej Polski, a odbywał się w dwóch konkurencjach w konkurencji kata – układ uderzeń kopnięć oraz w konkurencji kumite full kontakt. Skarżyski Klub Sportów Walki reprezentowało 11 zawodników, którzy przywieźli 13 medali indywidualnych i czwarte miejsce drużynowe.

W konkurencji kata Albert Malik zdobył złoty medal, a Jakub Adamski srebrny medal.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE:
1. Albert Malik
2. Zuzanna Wiśniewska
3. Jessica Skorek
4. Maja Oleksiak
5. Wiktoria Aleksandrowicz
6. Julia Domagała

SREBRNE MEDALE W KUMITE:
1. Wiktoria Sokół

BRĄZOWE MEDALE W KUMITE
1. Aleksandra Domagała
2. Szymon Zych
3. Jakub Adamski
4. Angelika Skorek

MEDALE W KATA

Złoty medal – Albert Malik
Srebrny medal – Jakub Adamski

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. KSW Turek
2. Kielecki Klub Sportowy Kyokushin Karate
3. Tarnowski Klub Karate
4. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”

To kolejny wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Najlepszy klub w mieście, znowu rozsławia miasto Skarżysko-Kamienna. Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan Prezes klubu i zarazem trener klasy mistrzowskiej dziękuje rodzicom, opiekunom, którzy przyprowadzają swoje pociechy do „kuźni talentów” jakim jest skarżyski klub.

Przed Skarżyskim Klubem Sportów Walki jeszcze dwa turniej w tym roku i zasłużony wypoczynek. Pierwszy z nich 4 grudnia zawodnicy Zaborek-Team wezmą udział w zawodach organizowanych przez Skarżyski Klub Sportów Walki w Wąchocku koło Starachowic w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Miasta Wąchock. By zakończyć tegoroczne zmagania udziałem w Pucharze Polski, który odbędzie się 18 grudnia w Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne