12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Mikołajkowa Olimpiada Sportowa MKS Gali Skarżysko

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 04 Gru 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W sobotę, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyła się Mikołajkowa Olimpiada Sportowa zorganizowana przez Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko.

Organizacja olimpiady była możliwa dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

W zabawie sportowej udział wzięły zawodniczki MKS Gali Skarżysko, które utworzyły kilka drużyn. Każda wybrała sobie państwo, które reprezentowała. Zanim rozpoczęto rywalizację w poszczególnych konkurencjach odbyła się uroczysta ceremonia wprowadzenia drużyn. Wprowadzono znicz olimpijski, a następnie uczestnicy olimpiady złożyli ślubowanie olimpijskie.
 
Po oficjalnym otwarciu przyszła pora na część sportową. Rywalizacja przebiegała wg. formuły trzech bloków konkurencji zabawowo-sportowych, w których drużyny szkolne musiały wykazać się sprawnością fizyczną. W sumie drużyny rywalizowały w 10 konkurencjach. Każda konkurencja była punktowana. W przerwach po każdym bloku konkurencji, odbyły się krótkie konkursy.

Nad prawidłowością rywalizacji czuwali wolontariusze - trenerzy, członkowie Zarządu MKS Gala oraz zawodniczki klubu. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji, poszczególne wyniki zostały zsumowane i ustalona została ostateczna klasyfikacja Mikołajkowej Olimpiady.Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl