12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Mickiewicz i ZST z pucharem dyrektora II LO

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber, P.W
Opublikowano: 08 Gru 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W środę, 8 grudnia, w hali sportowej II LO i ZST odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Skarżysku-Kamiennej. Do rywalizacji przystąpiły szkoły ponadpodstawowe w kategorii dziewcząt i chłopców. Puchar wśród kobiet trafił do reprezentacji II LO im. Adama Mickiewicza, w kategorii panów najlepsi byli reprezentanci Zespołu Szkół Technicznych.

W kategorii dziewcząt zagrały cztery zespoły Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych, I LO i II LO.
Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja II LO im. A. Mickiewicza, drugie miejsce przypadło dziewczętom z I LO im. J. Słowackiego, na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych.

W kategorii chłopców o puchar dyrektora II LO rywalizował pięć drużyn. I LO, II LO, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych i Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych.

Puchar trafiał do Zespołu Szkół Technicznych, drugie miejsce zajęła reprezentacja I LO im. J.Słowackiego, trzecie Zespół Szkół Ekonomicznych.
Puchary wręczał dyrektor II LO Paweł Buryło, zwycięskim drużynom gratulował Grzegorz Bień, wiceprezes  Wojewódzkiego  Szkolnego Związku Sportowego w Kielcach .

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta

1.II LO im. A. Mickiewicza 
2.I LO im. J. Słowackiego 
3.Zespół Szkół Ekonomicznych
4.Zespół Szkół Technicznych

Chłopcy
1.Zespół Szkół Technicznych
2.I LO im. J. Słowackiego  
3.Zespół Szkół Ekonomicznych
4.Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych
5.II LO im. A. Mickiewicza 


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl