12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Wielki sukces sportowy i organizacyjny Skarżyskiego Klubu Sportów Walki

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: Marek Sikora
Opublikowano: 08 Gru 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W niedziele, 5 grudnia, w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Wąchocku odbył się I Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Wąchocka.

Turniej zorganizowany przez Skarżyski Klub Sportów Walki ze środków Gminy Wąchock i środków własnych zgromadził około 200 zawodników z 20 klubów z całej Polski. Na turniej przybyły władze powiatu i Miasta Wąchock. Władze powiatu reprezentował nowo wybrany Starosta Powiatu Starachowickiego Piotr Ambroszczak, władze Miasta Wąchock reprezentowała Burmistrz Pana Jarosław Samela, nie zbrakło także gospodarza obiektu w osobie Dyrektor Doroty Janas, obecny na turnieju był także Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury Marian Susfał, a także Członek Zarządu Powiatu Skarżyskiego Adam Ciok i Legenda Świętokrzyskiego Karate Kyokushin Ryszard Kuc.

Turniej otworzył Starosta Powiatu Starachowickiego Pan Piotr Ambroszczak wraz z Burmistrzem Wąchocka Panem Jarosławem Samelą.

Bardzo dobry pod względem organizacyjnym turniej trwał kilka godzin i wyłonił mistrzów w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych.

Na uwagę zasługuje wielki sukces organizacyjny i sportowy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Bowiem zawody odbywały się bez żadnych zakłóceń. Wszyscy uczestnicy turnieju odjechali z pucharami, medalami i niespodziankami. Każdy uczestnik otrzymał prezent, a medaliści puchary medale i inne gadżety.

Na ręce organizatora sensei Zbyszka „Zaborka” Zaborskiego spłynęło moc podziękowań i gratulacji za wspaniale zorganizowany i przeprowadzony Turniej Karate w Wąchocku. 

Zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” wystawili reprezentację 18 osobową, którzy zdobyli 18 medali zdobyli.

ZŁOTE MEDALE

1. Albert Malik
2. Jakub Malik
3. Zuzanna Wiśniewska
4. Zuzanna Karpeta
5. Angelika Skorek
6. Maja Kowalska
7. Aleksandra Domagała

SREBRNE MEDALE

1. Wiktoria Sokół
2. Jessica Skorek
3. Wiktoria Aleksandrowicz
4. Julia Aleksandrowicz

BRĄZOWE MEDALE W KUMITE

1. Aleksandra Sadza
2. Julia Doamgała
3. Jakub Adamski
4. Antonina Pastuszko
5. Michał Osóbka
6. Kacper Karpeta

To kolejny wielki sukces sportowy i organizacyjny Skarżyskiego Klubu Sportów Walki na zakończenie sezony startowego w roku 2021. Najlepszy klub w mieście poraz kolejny nie zawodzi.

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan Prezes klubu i zarazem trener klasy mistrzowskiej dziękuje rodzicom, opiekunom, którzy przyprowadzają swoje pociechy do „kuźni talentów” jakim jest Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

Przed Skarżyskim Klubem Sportów Walki ostatni w tym roku turniej – Puchar Polski w Bydgoszczy 18 grudnia 2021 i zasłużony wypoczynek.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl