30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” po raz kolejny triumfuje

Autor:
SKSW Skarżysko, Foto: SKSW
Opublikowano: 25 Maj 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W niedzielę, 22 maja 2022 roku, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej odbył się kolejny XVII już Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Ostrów Mazowiecka, który zgromadził ponad 300 zawodników i zawodniczek z 22 klubów z całej Polski oraz ekip z Łotwy i Ukrainy.


Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym o organizacyjnym i odbywał się w dwóch formułach kata oraz kumite w formule japońskiej z pełnym kontaktem na wszystkie strefy ciała ludzkiego. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 13 zawodników i zawodniczek. Zaborek-Team na tym turnieju zdobywa 12 medali w tym 5 złotych i 2 srebrne oraz 4 brązowe medale.

Każdy z zawodników stoczył przynajmniej trzy ciężkie walki, by znaleźć się w strefie medalowej. Gratulacje. Tuż za podium 4 miejsce w swojej kategorii zdobyła Aleksandra Domagała
- Start naszych zawodników w turnieju pełno kontaktowym był kolejnym mocnym sprawdzianem czy dobrze realizujemy swój plan treningowy -  podkreśla sensei Zbigniew Zaborski.

Był to kolejny sprawdzian przed szybko zbliżającymi się kwalifikacjami do Mistrzostw Europy, a to już 11 czerwca 2022. Kolejnym startem dla zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie udział w turnieju karate w Ełku, który będzie się 28 maja 2022

ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI:

- Wiktoria Aleksandrowicz
- Angelika Skorek
- Jakub Adamski
- Zuzanna Wiśniewska
- Krystian Żmijewski
- Jessica Skorek

SREBRNY MEDAL ZDOBYŁA:

- Maja Oleksiak
- Kacper Banasiewicz

BRĄZOWY MEDAL ZDOBYŁ

- Szymon Zych
- Wiktoria Sokół
- Aleksandra Sadza
- Dawid Faliszewski

MIEJSCA OD IV DO VIII

- Aleksandra Domagała


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl