12.08.2022 Ostatnia aktualizacja 15:28, 11.08.2022

Sebastian Wiśniewski z drugim medalem mistrzostw Polski

Autor:
UKS Relaks
Opublikowano: 07 Cze 2022
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Po niespełna tygodniu od Mistrzostw Polski w Zawierciu gdzie nasz młody zawodnik UKS Relaks Sebastian Wiśniewski wywalczył złoty medal, odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Kadetów w kickboxingu, tym razem w formule light contact. Miejscem rywalizacji był znany wszystkim Bałtów i tamtejszy Park Jurajski, który z zadowoleniem gości młodych zawodników corocznie już od kilku lat. Podobnie jak w Zawierciu, tak i w Bałtowie reprezentantami Skarżyska byli Wiktor Socha (-42 kg) i Sebastian Wiśniewski (-69 kg). Rywalizowali oni wśród 306 zgłoszonych zawodników i zawodniczek kategorii wiekowej kadeta młodszego i starszego.

Ponownie nie powiodło się Wiktorowi Socha, który rywalizując wśród piętnastu zawodników musiał uznać już w pierwszej walce wyższość Patryka Sławińskiego z ŁKS Boks Łódź.

Znacznie krótszą ścieżkę do finału miał tym razem Sebastian, który znalazł się pośród tylko pięciu zawodników swojej kategorii. Trafił więc od razu do półfinału, w którym bezproblemowo rozprawił się z Mateuszem Skwierczyńskim (WKS SFINKS Węgrów). W finale zmierzył się ze swoim imiennikiem Sebastianem Liczbińskim z UKS DRAGON Gorzów Wielkopolski i po wyrównanej walce przegrał stosunkiem głosów 1:2. Biorąc pod uwagę, iż jest to pierwszy sezon startów Sebastiana, to niewątpliwie po zdobyciu złotego i srebrnego medalu mistrzostw Polski trzeba go uznać za udany.

W najbliższym czasie bo już na początku wakacji czeka naszych zawodników obóz w ramach Kadry Wojewódzkiej a po wakacjach przygotowania do kolejnych turniejów między innymi V. Świętokrzyskiego Turnieju Kickboxingu organizowanego 12 listopada przez UKS Relaks-II LO Skarżysko-Kamienna.
Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl