27.09.2022 Ostatnia aktualizacja 15:38, 26.09.2022

 

16 sierpnia ruszają zajęcia w Letniej Akademii Karate

Autor:
skarzysko24
Opublikowano: 10 Sie 2022
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Już 16 sierpnia rozpoczną się zajęcia Letniej Akademii Karate, które organizowane będą w dwóch miejscach na terenie dwóch gmin Skarżyska-Kamiennej i Skarżyska Kościelnego. Organizatorem zajęć jest Skarżyski Klub Sportów Walki   „Kyokushin-Karate”. 
 
XIII Letnia Akademia Karate 2022 odbywać się będzie w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej i potrwa dwa tygodnie. Równolegle ze skarżyską akademią karate na terenie Szkoły Podstawowej w Skarżysku Kościelnym odbywać się będzie III Letnia Akademia Karate.
 
Organizator zaprasza też osoby, które jeszcze nie miały kontaktu z karate i chciałyby poznać tę sztukę walki i wspaniale bawić się na zakończenie wakacji. Jak zawsze zajęcia karate przeplatane będą wycieczkami do atrakcyjnych miejsc np.  Energylandii w Zatorze, Suntago Parku w Mszczonowie, Jump City w Warszawie czy Parku Wodnym w Krakowie.
 
W programie przewidziano także też inne atrakcje niespodzianki.
 
Spotkania sportowo-organizacyjne odbędą się 16 sierpnia 2022:
  •  o godz. 10.00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej w Skarżysku Kościelnym
    • o godz. 11.00 w Zespole Szkół Technicznych, ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej
Więcej informacji udziela organizator  Zbigniew Zaborski pod numerem 601 206 812.
 
Letnie Akademie Karate odbywają się przy wsparciu gmin Skarżysko-Kamienna i Skarżysko Kościelne, firmy Wtórpol, Starostwa Powiatu Skarżyskiego oraz Pana Grzegorza Miernika przy ogromnym wkładzie własnym klubu i pracy wolontariuszy.
 
 

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl