24.03.2023 Ostatnia aktualizacja 16:53, 23.03.2023

Wkrótce rusza kolejna edycja Zimowej Akademii Karate

Autor:
SKSW Skarżysko
Opublikowano: 10 Sty 2023
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W poniedziałek, 30 stycznia o godzinie 11.00, w Zespole Szkół Technicznych przy ulicy Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej rozpocznie się XXIII edycja Zimowej Akademii Karate, której organizatorem jest sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski Prezes Skarżyskiego Klubu Sportów Walki przy wsparciu finansowym wsparciu finansowym Urzędu Miasta Skarżysko-kamienna i udziale sponsora Pana Grzegorza Miernika.

 Podobnie jak w latach poprzednich organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla jej uczestników. Uczestnicy Zimowej Akademii karate będą uczestniczyli w pierwszym kroku Karate Kyokushin, będą gry, zabawy i konkurencje z nagrodami, wycieczki autokarowe: do Suntago Parku w  Mszczonowie, Jump City  w Warszawie, Parku Wodnego w  Krakowie, na stok narciarski w Krajnie. W programie są też wycieczki piesze do Kombinatu Formy i pieczenie pizzy oraz konsumpcja, wycieczka do kina i wizyta na lodowisku miejskim. 
 
Zakończenie Zimowej Akademii Karate odbędzie się 10 lutego o godzinie 17.00.  Zapisy tel. 601206812 - organizator Zbigniew Zaborski Prezes i trener Skarżyskiego Klubu Sportów Walki "Kyokushin-Karate"Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +