19.07.2019 Ostatnia aktualizacja 11:33, 19.07.2019

Granat bliżej nowej III ligi

Autor:
wikary
Opublikowano: 22 Cze 2008
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W meczu barażowym o miejsce w małopolsko-świętokrzyskiej grupie nowej III ligi Granat Skarżysko-Kamienna pokonał na własnym stadionie zespół MZKS Alwernia 2:0, bramki dla skarżyszczan w tym spotkaniu zdobyli Krystian Płusa oraz Damian Kukulski.

Mecz rewanżowy odbędzie się w najbliższą sobotę, w Alwerni.

W przypadku awansu do nowej III ligi zespołu Granatu o wolne miejsce w IV lidze zagrają zespoły, które zajęły piąte miejsca na koniec sezonu w klasach okręgowych: Piast Chęciny i Victoria Skalbmierz.

Natomiast o utrzymanie w klasie okręgowej zagrałyby zespoły, które zajęły na koniec sezonu 10 miejsca: LZS Samborzec i Nidzianka Bieliny.

Mecze barażowe rozegrane zostałyby w dniach 2 i 5 lipca, gospodarzy pierwszych spotkań wyznaczyłoby losowanie w Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej.

radiokielce.jpg

Komentarze

0wikary2008-07-01 12:22#9
Aktualny skład redakcji jest dostępny w zakładce 'informacje'.
Cytuj
0publow2008-07-01 11:33#8
Na początku istnienia portalu były sprawozdania z meczy Granatu autorstwa Mirosława Stefańskiego. Czy on już nie jest redaktorem?
Cytuj
0wikary2008-07-01 02:30#7
Łukasz - jeśli nie rozumiesz słowa 'współorganizacja/organizacja' - nic na to nie poradzę (kwestia kto do kogo dołączy i na jakim etapie jest drugorzędna, bo liczy się zakres pomagamy - a tu wybacz - nie Ty jesteś oceniającym, a nasi Partnerzy).

To coś innego od patronatu - choć i w tym aspekcie nasze patronaty to coś więcej niż przyjęta do niedawna norma (może właśnie dlatego mamy i takowych bardzo dużo).

Nie wiem jakie są standardy na sko.org współpracy z podmiotami zewnętrznymi (choć przyznam,że to nie mój, nie Twój - a Rava jako szefa forum sko.org najwyraźniej poważny problem) - ale uwierz mi, że wyskakiwaniem z tekstami podobnymi do poniższych nic nie zdziałasz - a robisz niedźwiedzią przysługę Ravowi.

Przypomina to po prostu szloch dziecka, któremu nagle zabrano zabawki (których faktycznie nigdy nie miało)...

A tak przy okazji - lada dzień ruszają SSL, SBBT i cykl letni 'Kawiarnia artystyczna' przygotowywane z nami przez MCK, MCSiR i UM. Zapraszamy :-)

PS. Robi się OT - jeśli chcesz kontunuować dyskusję - zapraszam na PW/mail.
Cytuj
0lukasz2008-07-01 01:31#6
ja nic nie mowie tylko taka uwas wspolorganizacia jak organizacja dajcie cos od siebie a nie dalaczajcie sie tylko do organizowanego czegos w miescie! i nazywajcie sie wspolorganizatorem -smieszne to jest! dajcie cos od siebie:-)
Cytuj
0Waldek2008-06-30 23:55#5
Łukasz
:
Wikary zrob cos od siebie i od portalu! bo nie uwieze ze Wolny Tybet to Twoja zasloga -poza fotkami!a Granat to Skarzysko!!!

Jako zewnętrzny obserwator portalu w zasadzie nic nie wiesz o zakulisowym działaniu, więc z całym szacunkiem dla Ciebie się nie wypowiadaj.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, powtarzam propozycje.

Jest zapotrzebowanie na tego typu informacje, dlaczegóż by nie, łącznie z fotorelacjami co ważniejszych spotkań piłkarskich.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Granatu.
Cytuj
0wikary2008-06-30 23:50#4
Yyyy - a przepraszam, czy ja napisałem tu konkretnie o współorganizacji akcji z Tybetem? Chociaż i co do samej organizacji akcji Klucz Wolności (nad którą objęliśmy patronat), to słabo (a nawet bardzo słabo) orientujesz się jak widzę... :-).

Na marginesie troszkę to żenujące, że 'konkurencja' zamiast konkurować fair (hmmm, no ale to trzeba umieć) bawi się w krzywe komentarze :-). To niestety strzelanie gola do swojej bramki (to tak nawiązując do tematu Granatu).

Pozdrawiam red.(??? yyy w sumie to nie wiem kim Ty tam jesteś) sko.org
Cytuj
0lukasz2008-06-30 23:22#3
wspolorganizacja?????, a zrobienie fotek to dwie inne kwestie:-), Wikary zrob cos od siebie i od portalu! bo nie uwieze ze Wolny Tybet to Twoja zasloga -poza fotkami!a Granat to Skarzysko!!!
Cytuj
0wikary2008-06-30 17:13#2
Umówmy się, że Granat nie jest centrum wszechświata - a od decydującego o 'awansie' do nowej III ligi meczu (sobotnie popołudnie) minęło niewiele czasu. Najpierw do obróbki - co zrozumiałe idą rzeczy, które współorganizujemy...
Cytuj
0lukasz2008-06-30 17:01#1
zanim tu cos napisza to Granta szybciej bedzie w extraklasie:-) pozdrawiam
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Wspólnie działania funkcjonariuszy Policji i …

Opublikowano: 19.07.2019 13:33