Autor:
wikary
Opublikowano: 06 Kwi 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
3. kwietnia na krytej pływalni MCSiR w Skarżysku odbył się Wiosenny Turniej Pływacki: szkół podstawowych, gimnazjów  i ponadgimnazjalnych.

W klasyfikacji punktowej pierwsze miejsce na podium szkół podstawowych przypadło reprezentacji SP nr 13, tuż za nią SP 5 i na najniższym stopniu SP 1. W kategorii gimnazjów triumf odniosło Gimnazjum nr 2, na drugim miejscu Gimnazjum nr 1, na trzecim Gimnazjum nr 3.


























A oto kompletny zestaw wyników  w konkurencjach jakie miały miejsce w piątek.

Szkoły podstawowe:

Lp.

Szkoła

Punktacja drużynowa:
1.

SP 13

68

2.

SP 5

40

3.

SP 1

22

 

            Szkoły gimnazjalne:

Lp.

Szkoła

Punktacja drużynowa:

1.

G - 2

48

2.

G - 1

30

3.

G - 3

25

 

Szkoły Podstawowe, klasy I-III, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Nowak Kacper

SP 13

dowolny

25 m

18,23

2.

Świtakowski Bartosz

SP 5

dowolny

25 m

18,68

3.

Majewski Kacper

Szk. Prywatna

dowolny

25 m

18,98

 

Szkoły Podstawowe, klasy I-III, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Stępień Aleksandra

SP 13

dowolny

25 m

24,17

2.

Ciuk Paulina

SP 1

dowolny

25 m

27,21

3.

Buryło Katarzyna

SP 5

dowolny

25 m

29,59

 

Szkoły Podstawowe, klasy I-III, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Gnat Patryk

SP 9

dowolny

50 m

38,57

2.

Kaczor Bartosz

SP 5

dowolny

50 m

41,97

3.

Piętak Sebastian

SP 13

dowolny

50 m

43,11

 

Szkoły Podstawowe, klasy I-III, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Dembowska Wiktoria

SP 5

dowolny

50 m

46,39

2.

Zuba Natalia

SP 5

dowolny

50 m

53,52

3.

Czach Zuzanna

SP 13

dowolny

50 m

1.09,36

 

Szkoły Podstawowe, klasy IV, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Majewski Jakub

SP 13

dowolny

50 m

37,33

2.

Mańko Piotr

SP 13

dowolny

50 m

38,53

3.

Kotwica Marcin

SP 8

dowolny

50 m

53,64

 

Szkoły Podstawowe, klasy IV, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Sidor Ewa

SP 5

dowolny

50 m

36,56

2.

Pawelec Katarzyna

SP 1

dowolny

50 m

40,04

3.

Łękawska Dominika

SP 13

dowolny

50 m

40,84

 

Szkoły Podstawowe, klasy IV, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Stachoń Konrad

SP 5

klasyczny

50 m

50,30

2.

Żmijewski Filip

SP 2

klasyczny

50 m

58,08

3.

Buczek Adam

SP 13

klasyczny

50 m

1.05,92

 

Szkoły Podstawowe, klasy IV, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Zarychta Monika

SP 3

klasyczny

50 m

48,70

2.

Ungier Aleksandra

SP 5

klasyczny

50 m

50,52

3.

Młodnicka Gabrysia

SP 1

klasyczny

50 m

1.50,69

 

Szkoły Podstawowe, klasy V-VI, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Leśniak Daniel

SP2

dowolny

50 m

35,38

2.

Olejnik Jakub

SP 13

dowolny

50 m

36,89

3.

Plucner Marcin

SP 1

dowolny

50 m

41,57

 

Szkoły Podstawowe, klasy V-VI, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Maculewicz Dominika

SP 7

dowolny

50 m

37,20

2.

Tomasik Anna

SP 13

dowolny

50 m

43,97

3.

Siadaczko Zuzanna

SP 13

dowolny

50 m

45,72

 

Szkoły Podstawowe, klasy V-VI, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Chrzęszczyk Wojciech

SP 13

klasyczny

50 m

50,62

2.

Rak Krystian

SP 1

klasyczny

50 m

1.03,55

3.

Cichocki Łukasz

SP 1

klasyczny

50 m

1.16,51

 

Szkoły Podstawowe, klasy V-VI, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Kordecka Emilia

SP 13

klasyczny

50 m

51,90

2.

Soból  Katarzyna

SP 5

klasyczny

50 m

54,33

3.

Włodarczyk Agata

SP 13

klasyczny

50 m

1.02,76

 

Szkoły Podstawowe, klasy V-VI, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Głodkowski Michał

SP 13

grzbietowy

50 m

50,13

2.

Nosek Piotr

SP 1

grzbietowy

50 m

52,44

3.

Szczepański Łukasz

SP 3

grzbietowy

50 m

55,27

 


Szkoły Podstawowe, klasy V-VI, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Czach Magdalena

SP 13

grzbietowy

50 m

51,09

2.

Ziemniak Małgorzata

SP 13

grzbietowy

50 m

54,68

3.

Chojnacka Patrycja

SP 5

grzbietowy

50 m

1.11,39

 

Szkoły Podstawowe, Sztafeta  6 x 25m

Lp.

Szkoła

Czas

1.

SP 13

1.50,82

2.

SP 5

1.58,44

3.

SP  1

2.06,57

 

Szkoły Gimnazjalne, klasy I-II, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Chrzęszczyk Tomasz

G - 1

dowolny

50 m

32,19

2.

Witek Mateusz

G - 3

dowolny

50 m

36,27

3.

Kondysz Kamil

G - 1

dowolny

50 m

36,87

 

Szkoły Gimnazjalne, klasy I-II, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Rurarz Karolina

G - 3

dowolny

50 m

36,69

2.

Chruzik Katarzyna

G - 3

dowolny

50 m

39,02

3.

Świercz Dominika

G - 2

dowolny

50 m

39,23

 

Szkoły Gimnazjalne, klasy I-II, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Fusik Krzysztof

G - 2

klasyczny

50 m

44,95

2.

Dudziński Nicola

G - 2

klasyczny

50 m

48,90

3.

Drab Marcin

G - 1

klasyczny

50 m

49,30

 

Szkoły Gimnazjalne, klasy I-II, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Dudzińska Marta

G - 2

klasyczny

50 m

1.01,80

2.

Jedlińska Marta

G - 1

klasyczny

50 m

1.10,79

 

Szkoły Gimnazjalne, klasy I-II, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Rycerski Eryk

G - 1

grzbietowy

50 m

49,30

2.

Lisowski Filip

G - 1

grzbietowy

50 m

53,83

3.

Cieloch Mateusz

G - 1

grzbietowy

50 m

1.01,49

 

Szkoły Gimnazjalne, klasa III, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Janikowski Gabriel

G - 3

dowolny

50 m

26,80

2.

Pawelec Aleks

G - 2

dowolny

50 m

31,67

3.

Kotelba Łukasz

G - 1

dowolny

50 m

52,17

 

Szkoły Gimnazjalne, klasa III, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Bąk Laura

G - 1

dowolny

50 m

39,74

2.

Kawalec Klaudyna

G - 2

dowolny

50 m

39,99

3.

Skowron Anna

G - 2

dowolny

50 m

49,80

 

Szkoły Gimnazjalne, klasa III, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Kołomański Rafał

G - 2

klasyczny

50 m

35,64

2.

Ślosarczyk Kamil

G - 1

klasyczny

50 m

38,91

3.

Kaluga Karol

G - 3

klasyczny

50 m

44,58

 

Szkoły Gimnazjalne, klasa III, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Miszczak Jakub

G - 3

dowolny

100 m

1.03,13

2.

Mosiołek Damian

G - 2

dowolny

100 m

1.03,99

3.

Włosek Norbert

G - 1

dowolny

100 m

1.33,58

 

Szkoły Ponadgimnazjalne, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Chrzęszczyk Małgorzata

I  LO

zmienny

100 m

1.23,83

2.

Mosiołek Dominika

I  LO

zmienny

100 m

1.36,46

 

Szkoły Ponadgimnazjalne, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Wójcik Irmindo

I  LO

zmienny

100 m

1.17,97

2.

Sobociński Piotr

ZST

zmienny

100 m

1.29,59

 

Szkoły Ponadgimnazjalne, chłopcy

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Janas Arkadiusz

I  LO

dowolny

100 m

1.06,49

2.

Czarnota Konrad

ZSE

dowolny

100 m

1.23,00

3.

Kaczmarski Arkadiusz

ZSE

dowolny

100 m

1.30,45

 

Szkoły Ponadgimnazjalne, dziewczęta

Lp.

Zawodnik:

Szkoła

Styl

Dystans

Czas

1.

Paszkiel Aleksandra

III  LO

dowolny

100 m

1.17,87

2.

Czermilewska Monika

I  LO

dowolny

100 m

1.20,49

3.

Koperwas Ewelina

ZSE

dowolny

100 m

2.09,45



KW Foto: Krystian Dróżdż
pierwsin.png