16.01.2021 Ostatnia aktualizacja 18:29, 16.01.2021

Granat - LKS Nieciecza 0:5 (0:4) (foto)

wikary
Opublikowano: 05 Kwi 2009
1 1 1 1 1
Dzisiaj  na stadionie Ludowego Klubu Sportowego w Niecieczy Granat Skarżysko rozgrywał swój kolejny mecz w walce o pozostanie w III-lidzie. Niestety dla kibiców nie mamy dobrych wiadomości - Granat przegrał ostatecznie 0:5  (do przerwy 0:4).

Granat potrafił nawiązać walkę z przeciwnikiem jedynie przez pierwsze 13 minut spotkania. Po pierwszej bramce (13') Smółki widoczne rozluźnienie gry naszej drużyny, liczne błędy bramkarza i obrony.  Piłkę w bramce  Granatu umieszczali jeszcze (16') Cielczyk, (28') Fijoł i (39') Prokop. Gra Granatu w drugiej połowie meczu zdecydowanie lepsza - pomimo tego w 85' straciliśmy piątego gola za sprawą Smółki.

Fotorelacja:

KW, Foto: Mariusz Busiek

Zapraszamy do przeczytania  relacji ze spotkania oraz  obejrzenia całej galerii meczowej do serwisu: www.zksgranat.info