21.09.2019 Ostatnia aktualizacja 18:07, 20.09.2019

Granat-Puszcza Niepołomice 0:6 (0:2) (foto)

Autor:
Radar
Opublikowano: 11 Kwi 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
  minioną sobotę (11.04) o godzinie 16.00 na skarżyskim stadionie Granatu przy ulicy Słonecznej rozegrany został kolejny mecz ligowy pomiędzy Granatem Skarżysko, a drużyną Puszczy Niepołomice. Na trybunach zgromadziło się ponad 150 kibiców.

W minioną sobotę (11.04) o godzinie 16.00 na skarżyskim stadionie Granatu przy ulicy Słonecznej rozegrany został kolejny mecz ligowy pomiędzy Granatem Skarżysko, a drużyną Puszczy Niepołomice. Na trybunach zgromadziło się ponad 150 kibiców.

Bramki Puszcza Niepołomice: Filipczak (09' i 61'), Kmak (13' i 67'), Bernas (84'), Kuwiak (90')

Granat - skład: Michał Żyła, Kamil Koniarczyk, Marcin Jastrząb, Michał Kołodzieczyk, Kamil Derlatka, Karol Mojecki, Łukasz Bąk, Artur Mróz, Tomasz Chołuj, Łukasz Laskowski, Sebastian Wereszczak.

Puszcza Niepołomice - skład: Jan Zacharjasz, Tomasz Orzechowski, Marcin Kostera, Zajda, Arkadiusz Lewiński, Krzysztof Kusia, Michał Morawski, Tomasz Bernas, Krzysztof Filipczak, Rafał Kmak, Zubel.















Szczegółowy zapis spotkania można przeczytać TUTAJ.

M. Busiek, Foto: Mariusz Busiek


Komentarze

0Venom2009-04-12 17:06#10
Monter 100 procent racji!
Cytuj
0Monter2009-04-12 14:22#9
ale tylko ten kto w ostatnich 730 dniach wydał na bilet wstępu na mecz na stadionie Granatu 21 zł

Tak, już lecę i daje kasę, żeby 'łubu dubu' miała na lans, przecież tak ciężko pracują.

Najpierw oczekuję zmiany, porządku na górze, potem będzie coś ode mnie (od nas...).

(...)
Cytuj
0mwoj2009-04-12 12:00#8
Uściślając wypowiedź powiedziałem, że GRANAT, jako Klub działa zgodnie z Prawem o stowarzyszeniach. Nie powiedziałem, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta.
Działacze Klubu zawsze mieli ambicje, aby GRANAT był klubem miejskim i to przekonanie pozostało do dzisiaj.
Stowarzyszenie ma prawo do nazwania organizacji według własnej koncepcji, może się nazywać nawet Regionalny Klub Sportowy GRANAT i życzmy sobie, żeby tak się stało. Miłych Świąt.
Cytuj
0marbus2009-04-12 10:21#7
mwoj klub Granat nie jestem klubem Miejskim tylko Międzyzakładowym. Jeśli mówimy o środkach przekazywanych przez miasto na tą drużynę, która właśnie tak słabo gra to są to: użyczenie stadionu Granatu na rozgrywanie meczów, który jest stadionem miejskim oraz zapewnienie środku lokomocji na mecze wyjazdowe na tym finansowanie drużyny seniorów się kończy. Dlatego trzeba dążyć do tego tak jak pisał kiedyś ,zetka', aby klub Granat stał się klubem Miejskim i funkcjonował na zupełnie innych zasadach niż dotychczas. Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt.
Cytuj
0mwoj2009-04-12 09:58#6
Doskonale rozumie autorów postów, którzy są przerażeni wynikami drużyny 3 ligowej. Na tej podstawie możemy powiedzieć, że działalność statutowa klubu, który jest stowarzyszeniem sportowym wymaga kontroli przede wszystkim ze strony członków stowarzyszenia. Właściwym organem jest Walne Zebranie, a wcześniej dyskusję powinna przygotować kontrola komisji rewizyjnej. O kontroli innych organów już nie wspomnę. O każdej działalności złej czy dobrej decydują wybrani ludzie. Stowarzyszenie Granat prowadzi działalność publiczną, jest dofinansowane środkami budżetowymi miasta i każdy podatnik ma prawo zapytać, dlaczego ten Klub nazywający się miejskim osiąga słabe wyniki..., na co nie pozwoliłby sobie WTÓRPOL
Cytuj
0zetka2009-04-12 08:18#5
Takie mam małe wielkanocne marzenie. A gdyby się tak demokratycznie umówić, że w dyskusji w tym topicu weźmie udział każdy, ale tylko ten kto w ostatnich 730 dniach wydał na bilet wstępu na mecz na stadionie Granatu 21 zł (równoznaczne z legalnym uczestnictwem w 3 meczach za minione 2 lata)? Mamy wiosnę więc nie tylko z tego powodu wymiana poglądów byłaby bardziej kolorowa, a nie tylko B&W. I choć natłok opinii byłby mniejszy to z pewnością one same byłyby bardziej do rzeczy, a nie od.
Cytuj
0marbus2009-04-12 04:07#4
Weźcie ochłońcie ludzie lepiej. Granat to nie tylko piłkarze obecnie reprezentujący nasz klub. To prawie 81-letnia historia, którą trzeba ratować. Piszecie szkoda pieniędzy?? Waszych pieniędzy?? Mądrzy krzykacze, co zrobiliście w kierunku ratowania klubu oprócz szczekania w Internecie. Może macie jakieś pomysły,ale nie zza klawiatury komputera?? Słucham???
Cytuj
0Ryszard2009-04-12 02:53#3
Dokładnie Tomaszu , szkoda pieniędzy , nie wiem granat ma ktore 15 miejsce w lidze?Ale czad! na prawde.. heh
Cytuj
0Tomasz Ciok2009-04-12 01:20#2
Granat - jedna WIELKA pomyłka, szkoda tylko pieniędzy na ten klub
Cytuj
0Monter2009-04-11 23:29#1
Należy niezwłocznie rozwiązać ten klub, odwołać cały Zarząd, działaczy i innych 'łubu dubu, łubu dubu'.

To co teraz się dzieje to jest kpina z kibiców tego klubu. Jedna wielka granda!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Queen Symfonicznie już 29 września w MCK

Opublikowano: 20.09.2019 18:57