18.07.2019 Ostatnia aktualizacja 10:51, 17.07.2019

Finał HALPN (foto)

Autor:
wikary
Opublikowano: 26 Kwi 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Zakończono rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej.

W dniu dzisiejszym rozegrano ostatnią kolejkę w sezonie 2008/2009. 

Choć podział miejsc na podium ligi były już znany po ostatnich kolejkach, warto było czekać na ostatnie mecze.

Wiele dobrych akcji i prawdziwy fesiwal bramek na sam koniec. Po 19 weekendach z HALPN w rozgrywkach padła ostatnia bramka (strzelona przez Piotra Gadeckiego - Wtórpol). Tym samym ta edycja ligi przeszła już do historii.
Sezon 2008/09 w HALPN zakończył się wręczeniem nagród najlepszym.

1. miejsce - Mc Smak
2. miejsce - Wtórpol
3. miejsce -  Belfry
Za drużynę grająca najbardziej fair play uznano drużynę Kamienna.

Najlepszym strzelcem zawodów został Karol Czapnik (Mc Smak).


Uhonorowano Zygmunta Tarabasza (BMBS) - jako najstarszego zawodnika HALPN, nagroda trafiła również do Kamila Jabłońskiego (Grom) - najmłodszego zawodnika.

Wręczono również (z inicjatywy radnego RM Konrada Kroniga) specjalne nagrody internautów:
Najlepszym obrońcą wybrano Pawła Dróżdża (Wtórpol),
Najlepszym napastnikiem wybrano Błażeja Millera (Mc Smak),
Najlepszym bramkarzem wybrano Marcina Sieczkę (Matbud).


Nagrody w konkursie  ufundowali: Paweł Krupa - radny Rady Miasta oraz Rafał Jach (właściciel siłowni przy Placu Florianskim 3).
Wyniki XIX kolejka:

MeczWynik
Wkrętaki Belfry 7:1 (2:0)
Venus Batmar 3:2 (3:1)
Kolejarz ZEORK 1:6 (1:3)
Lewiatan Duet Posadaj
Kamienna 3:1 (1:0)
Matbud CH
Grom 2:0 (1:0)
MC Smak
Football Fighters
5:1 (2:0)
Pizzeria Pepperoni
Erbabud
4:3 (2:3)
Płomień Eltom Control
0:6 (0:2)
Rejów Burza w.
Wtórpol BMBS
4:0 (2:0)

Tabela:

Lp.
Zespół
Pkt.
 Z. R.
P.
Bramki
1.
Mc Smak
57
 19  0  0
84-22
2.
Wtórpol
48
 15 3
 1
65-19
3.
Belfry
37
12  1  6
73-46
4.
 Venus
37
 12  1  6
38-35
5.
Eltom Control
36
 11  3 5
62-35
6.
Wkrętaki
32
10 2 7
66-34
7.
Matbud C.H
32
 9 5  5
32-27
8.
Kolejarz
31
 9 4  6
37-32
9.
Lewiatan Duet Posadaj
31
 10  1 8
48-35
10.
ZEORK
31
10  1 8
46-49
11.
BMBS
30
 9  3 7
48-36
12.
Football Fighters 
25
 7 4
8
48-44
13.
Kamienna
24
 7  3  9
48-52
14.
Rejów
24
 7  3 9
43-40
15.
Grom
18
5  3 11
40-42
16.
Pizzeria Pepperoni
19
 6  1  12
32-50
17.
Batmar
16
 3  4  12
30-65
18.
Erbabud
12
 3  0  16
29-65
19.
Burza 
8
 2  1  16
25-101
20.
Płomień
6
 1 3  15
17-68

Fotorelacja


















Ostatni mecz HALPN 2008/2008 Wtórpol-BMBS


Nagrody dla najlepszych


I wszystko jasne...


Uroczystość dekoracji zwycięzców HALPN poprowadził Artur Mazurkiewicz



Miejsce 3 - Belfry



Miejsce 2 - Wtórpol




Zwycięzcy HALPN - MC Smak


Król strzelców HALPN - Karol Czapnik (Mc Smak)





Triumfatorzy HALPN 2008/2009
od lewej - Wtrópol (2.), Mc Smak (1.), Belfry (no prawie :))(3.)

KW Foto: Mariusz Busiek, Kamil Soltys
pierwsin.png


Komentarze

0Kryniu2009-04-27 10:30#10
Z całego serca pragnę podziękować Panu Radnemu Pawłowi Krupie oraz Rafałowi Jachowi z siłowni przy Pl. Floriańskim 3, którzy ufundowali nagrody. Wyżej wymienionym przedsiębiorcom nie trzeba tłumaczyć co to znaczy społeczna odpowiedzialność biznesu. Tak trzymać Panowie!

Jeszcze raz dziękuję w imieniu zawodników oraz swoim.

Konrad Kronig
Cytuj
0wikary2009-04-27 01:04#9
Panowie - to jest temat o HALPN. Kolejne komentarze nie związane z tematem będą usuwane.
Cytuj
0Robin102009-04-27 00:56#8
Ale wiesz, wysyłają tu żołnierzy, by pisali, że to wszystko nieprawda. Ot taka zabawa w 'co tu jest grane' :-)
Cytuj
0marbus2009-04-27 00:02#7
Akurat robiłem zdjęcia na hali wczoraj podczas uroczystości zakończenia i po prostu zabrakło mi kliszy,a nie miałem zapasowej i dlatego nie uwzględniłem radnego Kroninga w fotorelacji ;-). Jeśli chodzi o radnego Jędrysa to wczorajsze odwiedziny na hali,a w godzinach porannych na Olimpiadach to oczywisty lans z jego strony. W sumie to poseł Bętkowski, radny Jędrys, vice-prezydent Małkus mieli wokół siebie więcej fotoreporterów i kamerzystów niż chyba Prezydent Kaczyński podczas ostatniej wizyty w Skarżysku. Dodatkowo wczoraj dowiedziałem się oficjalnie z ust vice-Prezydenta Małkusa,że radny Jędrys przejmuje stery w portalu skarzysko.org. Pozdrawiam.
Cytuj
0Robin102009-04-26 15:32#6
A ponieważ ja mam dzisiaj dzień pytań, wiec pytam publicznie, pana Michała, czy może jako strategiczny udziałowiec zabronił administratorowi, odpowiedzi na mój post w topiku do admina na 'orgu', albo polecił by 'jechać mi po rajtach' bez jakiejkolwiek trzymanki, przez nowego usera arcychama ?. Panie Michale pan się nie boi, bo cały org za panem stoi :-)
W złym momencie przejął pan Michał 'orga' (chociaż wiedziałem o tym od pewnego czasu), bo przestałem tam 10 kwietnia robić statystyki :-)
Cytuj
0Venom2009-04-26 14:59#5
Brak Kroniga mogę jeszcze jakoś przełknąć, ale nie mogę pogodzić się z faktem , iż redakcja nie zamieściła zdjęcia cichego udziałowca konkurencyjnego portalu - Pana Michała ' Bóg, Honor , Ojczyzna, 35-letniego Kombatanta ' Jędrysa.

Pan Jędrys wręczył puste bidony ufundowane przez Pana Posła!

Lansik jest, dzięki temu Pan Michał będzie miał 5 głosów więcej w wyborach do Europarlamentu.

Radny Powiatowy Jędrys został przywitany jako jeden z pierwszych, zaraz po pośle Andrzeju ' nie będę kandydował ' Bętkowskim. Zapomniano o przywitaniu Przewodniczącego Rady Miasta Bogusława Cioka. Prezydenta Małkusa witano po Jędrysie.

Żenua!!! PiS robi sobie kampanie wyborczą za publiczne pieniądze!
Cytuj
0wikary2009-04-26 14:57#4
Tak, oczywiście - i dlatego pewnie z ww. radnym wspólnie robimy np. konkurs językowy 'Your project to create a positive change in your home town'... Z drugiej strony 'zagorzały' fan skarzysko24.pl - poseł Bętkowski i s24? - ciekawa zbitka - doprawdy :D
Cytuj
0robek2009-04-26 14:46#3
Dziwi mnie fakt dlaczego redakcja S24 nie zamieściła zdjęcia jednego ze współorganizatorów turnieju Konrada Kroniga, który również wręczał nagrody. Czyżby zaczynał się podział na równych i równiejszych??
Cytuj
0Robin2009-04-26 03:01#2
Najlepsze te 'Belfry' na zdjęciu - ubawiłem się po pachy!!!
Cytuj
0Tetatonia2009-04-26 00:48#1
Gratulacje dla Mc Smaku :-) !
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Atrakcyjne lokale do wynajęcia w centrum mias…

Opublikowano: 17.07.2019 12:51