13.11.2019 Ostatnia aktualizacja 20:06, 12.11.2019

Wyniki 18. kolejki czwartej ligi

wikary
Opublikowano: 19 Kwi 2007
1 1 1 1 1
Czarni Połaniec pokonali przed własną publicznością lidera rozgrywek Naprzód Jędrzejów 2:1 i awansowali na drugie miejsce w tabeli. Do drużyny Roberta Stachurskiego tracą zaledwie jeden punkt.

Bohaterem meczu był zdobywca obu bramek dla gospodarzy Mirosław Dudajek. Najpierw z bliska dopełnił formalności po indywidualnej akcji Piotra Kajdy, a po przerwie pięknym uderzeniem głową z ośmiu metrów zdobył zwycięskiego gola. Bliski wyrównania w końcówce był Łukasz Laskowski, ale nie potrafił pokonać Grzegorza Przygody z sześciu metrów. Napastnik gości w pierwszej połowie dwukrotnie nie wykorzystał pojedynków z bramkarzem Czarnych.

Sensacją kolejki była porażka na własnym stadionie zawodzących na całej linii Nowin - tym razem lepszy okazał się ostatni w tabeli Spartakus Daleszyce.

WYNIKI 18. KOLEJKI:

CZARNI POŁANIEC - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW 2:1 (1:1): Dudajek dwie (24., 73.) - Fryc (37.)

ŁYSICA BODZENTYN - ORLĘTA KIELCE 0:0

WISŁA SANDOMIERZ - PIAST CHĘCINY 0:0

ALIT OŻARÓW - ZENIT CHMIELNIK 1:0 (0:0): Binkiewicz (72.)

NOWINY - SPARTAKUS DALESZYCE 1:3 (1:0): Latos (16.) - Cedro (65. karny, 90.), Klimek (70.).

ORLICZ SUCHEDNIÓW - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW 0:1 (0:1): Zaręba (15.)

PIASKOWIANKA - GKS RUDKI 3:0 (1:0): Hajduk (20.), Bała (65.), Boguszewski (76.).

GRANAT SKARŻYSKO - LUBRZANKA KAJETANÓW 1:1 (1:1): P. Kukuła (10.) - Matla (32.)