Autor:
wikary
Opublikowano: 17 Maj 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport

Klasyfikacje w poszczególnych klasach w zawodach Puchar 4 Torów - Bliżyn 17.05.2009:

Senior - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

193

Walter Stępiński

22

25

47

2

154

Piotr Krzepkowski

25

22

47

3

35

Piotr Kudela

20

20

40

4

124

Eugeniusz Rebenstock

18

18

36

5

91

Zdzisław Jacko

16

16

32

6

129

Jarosław Podsiadło

14

15

29

7

128

Andrzej Podsiadło

15


15

MX85 - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

18

Adam Tomiczek

25

25

50

2

101

Ernest Koza

22

22

44

3

93

Kamil Cembala

18

20

38

4

84

Łukasz Bajek

20

16

36

5

107

Robert Pukowiec

16

18

34

6

42

Gabriel Samlicki

15

15

30

7

100

Michał Mitera

12

14

26

8

88

Daniel Kowalski

14

12

26

9

46

Damian Dróżdż

10

13

23

10

108

Paweł Misiarz

11

11

22

11

102

Gabriel Rapacz

9

10

19

12

78

Karol Wiśniewski

8

9

17

13

121

Jakub Kutwin

13

 

13

MX65 - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

101

Kamil Szuta

25

25

50

2

65

Marek Świercz

22

22

44

3

121

Jakub Kutwin

20

20

40

4

89

Igor Kowalski

16

18

34

5

118

Jędrzej Mikołajski

18

16

34

6

38

Piotr Szczepanek

15

15

30

7

99

Dariusz Radacz

13

14

27

8

67

Krzysztof Hochałus

14

13

27

MX2 Licencja - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

221

Oskar Barański

25

25

50

2

85

Wojciech Grodzki

22

22

44

3

94

Radosław Boczek

18

18

36

4

150

Tomasz Dróżdż

15

20

35

5

92

Tomasz Zych

20

15

35

6

97

Tomasz Pacyga

14

16

30

7

109

Kamil Grzyb

16

11

27

8

199

Kajetan Rusocki

13

14

27

9

64

Rafał Karcz

11

13

24

10

90

Przemysław Purcha

12

12

24

MX2 Amator - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

75

Robert Derela

25

20

45

2

43

Łukasz Komendera

22

22

44

3

8

Krzysztof Krutyło

15

25

40

4

8a

Oskar Pyszczek

20

15

35

5

30

Michał Płaskociński

10

18

28

6

17

Michał Rybus

16

11

27

7

94

Rafał Majewski

12

14

26

8

87

Robert Suszczyński

8

13

21

9

4

Piotr Pajerski

4

16

20

10

134

Szymon Miśkowiec

13

7

20

11

73

Piotr Marczydło

11

9

20

12

130

Andrzej Sitarski

18

0

18

13

57

Patryk Gawlas

6

12

18

14

14

Luigi Saladini

7

10

17

15

27

Artur Przygodzki

14

0

14

16

114

Adam Owczarz

9

0

9

17

26

Karol Glibowski

0

8

8

18

124

Karol Szulc

0

6

6

19

72

Adrian Puc

0

5

5

20

135

Łukasz Miśkowiec

5

0

5

21

5

Marcin Gortatewicz

1

4

5

22

83

Robert Michalski

2

2

4

23

125

Adam Korzonek

0

3

3

24

131

Gerard Magdzian

3

0

3

25

10

Kamil Wojcieszyński

0

1

1

26

7

Łukasz Podszus

0

 

0

27

177a

Rafał Jabłoński

0

 

0

28

136

Jakub Smętek

0

 

0

29

123

Kamil Kustosz

0

 

0

30

9

Jacek Płonka

0

 

0

31

119

Alan Paciejowski

0

0

0

32

79

Mariusz Kij

0

0

0

33

111

Piotr Kolankowski

0

0

0

34

57a

Karol Hrabia

0

0

0

35

82

Jacek Łaboda

0

0

0

36

49

Piotr Magierowski

0

0

0

37

67a

Andrzej Marczydło

0

0

0

38

70

Konrad Robak

0

0

0

39

138

Arkadiusz Leszek

0

0

0

40

132

Łukasz Przybylski

0

0

0

41

86

Marcin Majkowski

0

0

0

42

127

Michał Podsiadło

0

0

0

MX1 Licencja - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

111

Łukasz Kurowski

25

25

50

2

34

Mateusz Ognisty

22

22

44

3

104

Mariusz Kubat

18

20

38

4

276

Michał Korpas

20

18

38

5

112

Lesław Oczoś

16

16

32

6

81

Rafał Maciążek

15

15

30

7

177

Michał Kędziora

14

 

14

MX1 Amator - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

133

Marcin Bodzioch

25

25

50

2

80

Paweł Karliński

22

22

44

3

137

Zbigniew Wywiał

20

 

20

Mini - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

74

Kacper Piotrowski

25

25

50

2

126

Kacper Górka

22

22

44

3

117

Maciej Stachura

25

 

25

4

98

Wanessa Rapacz

20

 

20

5

109

Dorota Świercz

18

 

18

Kobiety - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

80

Monika Kaniewska

25

25

50

2

96

Wiktoria Horodyńska

22

22

44

4K - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

51

Arkadiusz Pałczyński

25

25

50

2

37

Konrad Kępczyński

22

 

22

3

71

Marek Fosiewicz

20

 

20

2K Licencja - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

50

Kamil Skraburski

25

25

50

2

115

Bartosz Gadzimski

20

22

42

3

116

Roman Miłkowski

22

18

40

4

509

Marcin Kołodziej

18

20

38

5

64

Radosław Siwiec

16

16

32

2K Amator - Klasyfikacja indywidualna zawodów

Poz.

Nr

Zawodnik

Pkt. 1

Pkt. 2

Suma pkt.

1

106

Szymon Gembala

25

25

50

2

66

Artur Karpiński

22

22

44

3

515

Michał Nogaj

20

18

38

4

14

Piotr Pawłowski

15

20

35

5

6

Mirosław Wojnowski

18

16

34

6

28

Arkadiusz Tuz

14

15

29

7

22

Dariusz Kalita

16

10

26

8

77

Daniel Łuszczak

12

14

26

9

76

Marcin Gołąbek

13

13

26

10

110

Przemysław Dąbek

10

12

22

11

29

Adam Korbel

11

11

22


KW
pierwsin.png