25.08.2019 Ostatnia aktualizacja 10:54, 25.08.2019

Unia Tarnów - Granat 2:0 (2:0)

wikary
Opublikowano: 21 Maj 2009
1 1 1 1 1
W swoim kolejnym spotkaniu ligowym Granat Skarżysko zgodnie z przewidywaniami przegrał w Tarnowie z tamtejszą Unią 0:2.

Bramki w tym meczu padały w pierwszej połowie. Już  po dwóch minutach gry Granat przegrwał w Tarnowie 0:1. Przed końcem pierwszej połowy Unia strzeliła drugą bramkę podwyższając wynik spotkania do przerwy na 2:0 dla miejscowych. W drugiej połowie kibice w Tarnowie nie zobaczyli już więcej bramek,ale z pewnością mogli być zadowoleni bowiem Unia odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo, co znacznie przybliżyło szanse na pozostanie w szeregach trzecioligowców.

Naszemu zespołowi pozostały gry  już tylko jedynie o honor. W najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 do Skarżyska przyjeżdża zespół Dalinu Myślenice.

M.Busiek

Komentarze

0marbus2009-05-22 10:53#3
W Granacie trenuje ponad 200 młodych zawodników. Tymczasem na meczu w Wiernej Małogoszcz na ławce rezerwowych zasiadł tylko jeden zawodnik. Ktoś spyta dlaczego?? Dzień wcześniej ustalone było, znając ciężką sytuację kadrową pierwszego zespołu,że do Małogoszczy pojadą seniorzy wzmocnieni juniorami. Tymczasem okazało się,ze żaden z wytypowanych zawodników drużyn juniorskich nie stawił się na zbiórce przedmeczowej. Dopóki nie zrozumie się,że szkolenie młodzieży w klubach prowadzi się po to,aby w przyszłości zasilili kadrę pierwszego zespołu dopóty dobrych wyników sportowych nie będziemy osiągać nawet w IV-lidze. Jeśli junior nie chce reprezentować barw pierwszego zespołu to w takim razie po co inwestować pieniądze w takich zawodników??
Cytuj
0zbigniew tadeusz2009-05-22 10:33#2
a można by siłami wychowanków (miasta i ) oraz ludzi z miasta w ciągu 5-6 lat osiągnąć II ligę. Ważne jest know-how, i spokój dnia jutrzejszego.