25.08.2019 Ostatnia aktualizacja 10:54, 25.08.2019

SC2009: SFL i SSL - 2 kolejka (foto)

wikary
Opublikowano: 12 Lip 2009
1 1 1 1 1
W dniu dzisiejszym na boiskach Orlika obok hali przy ulicy Sienkiewicza odbyła się druga seria spotkań rozgrywek w piłce nożnej oraz piłce koszykowej. Na boisku do piłki nożnej rozegrano pięć spotkań, natomiast na boisku do koszykówki rozegrano trzy mecze drugiej kolejki oraz jeden mecz awansem.

W pierwszym spotkaniu zmagań piłkarskich zobaczyliśmy aż 14 bramek!. Abstynenci pewnie pokonali zespół Totenchamu 11: 3. Pierwsza połowa nie zapowiadała pogromu zespołu Totenchamu. Jednak druga odsłona pokazała kto w tym dniu był zespołem zdecydowanie lepszym. Bramki dla Abstynentów zdobywali: Fabiański-trzy, Płusa-trzy, Imiela-dwie, Purtak-dwie. Dla pokonanych trafienia zaliczyli: Kowalik, Środa oraz Szafraniec.

zespół Totenchamu

zespół Abstynentów

W pierwszym spotkaniu zmagań piłkarskich zobaczyliśmy aż 14 bramek!.Abstynenci pewnie pokonali zespół Totenchamu 11: 3. Pierwsza połowa nie zapowiadała pogromu zespołu Totenchamu. Jednak druga odsłona pokazała kto w tym dniu był zespołem zdecydowanie lepszym. Bramki dla Abstynentów zdobywali: Fabiański-trzy, Płusa-trzy, Imiela-dwie, Purtak-dwie. Dla pokonanych trafienia zaliczyli: Kowalik, Środa oraz Szafraniec.

Drugie spotkanie to pojedynek AQUA Skarżysko z Majkowem. W swoim pierwszym spotkaniu AQUA wygrała 6:1, podobnie było w dniu dzisiejszym tym razem to zespół Majkowa schodził z placu gry z bagażem sześciu straconych bramek. Trzy trafienia Korycińskiego oraz po jednym Sorsy, Mosiołka i Wiśniewskiego sprawiły, że zespół AQUA odniósł swoje drugie zwycięstwo w zakończonej drugiej kolejce.

zespół: AQUA Skarżysko

zespół: Majków

W trzecim spotkaniu ZKS Rejów wygrał z ISKRĄ 5:2 prowadząc do przerwy 2:1. Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga ZKS-u. Po niespełna 7 minutach gry i dwóch trafieniach Burysa ZKS prowdził 2:0. Później jednak piłkarze z Rejowa dali wbić sobie bramkę i do przerwy utrzymywali jednobramkowe prowadzenie. Po wznowieniu gry i dwóch trafieniach Sułka oraz jednym Rogalskiego. ZKS Rejów odniósł drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach.

zespół: Iskra

Wkręcanie w ziemię?

W spotkaniu Kuloodpornych z Juventą kibice na trybunach zobaczyli dziewięć bramek. Kuloodporni wygrali bowiem z Juventą 5:4 prowadząc do przerwy 3:1. Bramki dla wygranych zdobywali: Kiliszek, który zaliczył dwa trafienia oraz po jednym Przygoda oraz Gałuszka. Samobójcze trafienie dla Kuloodpornych zaliczył Jędrzejczyk z zespołu Juventy.

zespół: Juventa

zespoł: Kuloodporni

Na trybunach następca Janusza Chomątka??

oraz płeć piękna :-)

W meczu kończącym drugą serię zmagań w dniu dzisiejszym zespół Płomień Grzybowa Góra dość niespodziewanie pokonał zespół Milicy 7:2. Trzeba przyznać, że sporą winę przy utracie większości bramek ponosi bramkarz zespołu Milicy, który w tym dniu nie był w najlepszej formie. Płomień Grzybowa Góra po tej wygranej opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Bramki dla Płomienia zdobywali: Nowak, który zaliczył cztery trafienia oraz po jednej bramce: Tokarczyk, Grzyb oraz Kocia.

zespół: Płomień Grzybowa Góra

Po drugiej serii spotkań nowym liderem został zespół Aqua Skarżysko, który wyprzedza zespół ZKS Rejów różnicą dwóch bramek. Sytuacja w tabeli wyrównała się, bowiem sześć zespołów zgromadziło na swoim koncie po trzy punkty, a ich pozycja w tabeli wynika z lepszych bilansów bramkowych.