20.11.2019 Ostatnia aktualizacja 09:41, 20.11.2019

Granat przegrywa z Juventą (foto)

Autor:
Mariusz Busiek
Opublikowano: 23 Lip 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W swoim kolejnym meczu sparingowym przed własną publicznością Granat Skarżysko przegrał z beniaminkiem III-ligi zespołem Juventy Starachowice 0:2. Na stadionie w Skarżysku oglądaliśmy w akcji byłych zawodników Granatu. W zespole Juventy zagrał Krystian Płusa doskonale znany w naszym mieście, a na ławce trenerskiej zasiadł Arkadiusz Bilski wychowanek naszego klubu były gracz między innymi klubów pierwszoligowych z naszego regionu.

W zespole Granatu cały czas testowani są nowi zawodnicy, którzy być może zasilą szeregi skarżyskiej jedenastki w nadchodzącym sezonie. Sporym zaskoczeniem dla publiczności był z pewnością występ w całym spotkaniu doskonale znanego Mirosława Rubinkiewicza byłego gracza naszego klubu. 
 
W pierwszej połowie obserwowaliśmy ataki z obu stron. Jednak to zespół Juventy prezentował się dużo lepiej. W dwudziestej minucie spotkania po dograniu Dreja -Pyszczek zdobył pierwszą bramkę dla Juventy. Dobrze między słupkami prezentował się testowany bramkarz Granatu Kamil Chadała ratując nasz zespół przed utratą kolejnych bramek. 

Po zmianie stron i dokonaniu kilku zmian w obu zespołach gra nieco się wyrównała. Granat próbował odrobić straty przeprowadzając kilka ciekawych akcji. Nie brakowało strać podbramkowych,ale ostatecznie odbyło się bez kontuzji. Na pięć minut przed końcem spotkania Artur Kidoń po wymianie piłki z Wójcikiem zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Juventy 2:0.
W sobotę w Końskich Granat zagra kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem podopieczni Jarosława Kotwicy zmierzą się z zespołem Neptuna z którym w ostatnich meczach nie potrafiliśmy wygrać. Jak będzie w sobotę? Przekonamy się po zakończeniu spotkania.

Fotorelacja:


Granat Skarżysko-Juventa Starachowice 0:2 (0:1)

1:0- 20' Drej
2:0- 85 'Kidoń

Skład Granatu: Chadała, Ruszkowski, Jastrząb, Kołodziejczyk, Derlatka, Witkowski, Orzechowski, Rafalski,Kocia, Wieczorek, Rubinkiewicz oraz Simkiewicz,Kotwica, Brzozowski, Rzeszowski, Dudek, Koryciński, Fabiański, P.Burys. A.Burys, Bator

Mariusz Busiek, Foto:Mariusz BusiekDodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

PSZOK wstrzymuje przyjmowanie niektórych rodz…

Opublikowano: 20.11.2019 10:40

Komentarzy: 0

Będą kolejne (drastyczne) podwyżki opłat za o…

Opublikowano: 19.11.2019 19:40

Komentarzy: 8

VII Turniej Policjantów Województwa Świętokrz…

Opublikowano: 19.11.2019 15:49

Komentarzy: 0

Napisał kolejny rozdział swej kryminalnej kar…

Opublikowano: 19.11.2019 15:27

Komentarzy: 0

Prezydent wręczył stypendia z programu „Mocny…

Opublikowano: 19.11.2019 15:14

Komentarzy: 0

Ćwiczenia strażaków na nowo wybudowanym odcin…

Opublikowano: 19.11.2019 10:36

Komentarzy: 0

Zapraszamy na Przegląd Filmów Etnograficznych…

Opublikowano: 18.11.2019 22:10

Komentarzy: 0

Trzy osoby w szpitalu po wypadku na skrzyżowa…

Opublikowano: 18.11.2019 14:21

Komentarzy: 6

Byliśmy z wizytą studyjną na budowie drogi ek…

Opublikowano: 18.11.2019 13:00

Komentarzy: 4

Łowili tuńczyki na sklepowych półkach

Opublikowano: 18.11.2019 12:04

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +