14.08.2020 Ostatnia aktualizacja 17:37, 13.08.2020

Granat przegrywa z Juventą (foto)

Autor:
Mariusz Busiek
Opublikowano: 23 Lip 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
W swoim kolejnym meczu sparingowym przed własną publicznością Granat Skarżysko przegrał z beniaminkiem III-ligi zespołem Juventy Starachowice 0:2. Na stadionie w Skarżysku oglądaliśmy w akcji byłych zawodników Granatu. W zespole Juventy zagrał Krystian Płusa doskonale znany w naszym mieście, a na ławce trenerskiej zasiadł Arkadiusz Bilski wychowanek naszego klubu były gracz między innymi klubów pierwszoligowych z naszego regionu.

W zespole Granatu cały czas testowani są nowi zawodnicy, którzy być może zasilą szeregi skarżyskiej jedenastki w nadchodzącym sezonie. Sporym zaskoczeniem dla publiczności był z pewnością występ w całym spotkaniu doskonale znanego Mirosława Rubinkiewicza byłego gracza naszego klubu. 
 
W pierwszej połowie obserwowaliśmy ataki z obu stron. Jednak to zespół Juventy prezentował się dużo lepiej. W dwudziestej minucie spotkania po dograniu Dreja -Pyszczek zdobył pierwszą bramkę dla Juventy. Dobrze między słupkami prezentował się testowany bramkarz Granatu Kamil Chadała ratując nasz zespół przed utratą kolejnych bramek. 

Po zmianie stron i dokonaniu kilku zmian w obu zespołach gra nieco się wyrównała. Granat próbował odrobić straty przeprowadzając kilka ciekawych akcji. Nie brakowało strać podbramkowych,ale ostatecznie odbyło się bez kontuzji. Na pięć minut przed końcem spotkania Artur Kidoń po wymianie piłki z Wójcikiem zdobył drugą bramkę w tym spotkaniu i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Juventy 2:0.
W sobotę w Końskich Granat zagra kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem podopieczni Jarosława Kotwicy zmierzą się z zespołem Neptuna z którym w ostatnich meczach nie potrafiliśmy wygrać. Jak będzie w sobotę? Przekonamy się po zakończeniu spotkania.

Fotorelacja:


Granat Skarżysko-Juventa Starachowice 0:2 (0:1)

1:0- 20' Drej
2:0- 85 'Kidoń

Skład Granatu: Chadała, Ruszkowski, Jastrząb, Kołodziejczyk, Derlatka, Witkowski, Orzechowski, Rafalski,Kocia, Wieczorek, Rubinkiewicz oraz Simkiewicz,Kotwica, Brzozowski, Rzeszowski, Dudek, Koryciński, Fabiański, P.Burys. A.Burys, Bator

Mariusz Busiek, Foto:Mariusz BusiekDodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • B1
  • B2

Ostatnio opublikowane

Przyznano dwa Stypendia Sportowe Starosty Ska…

Opublikowano: 13.08.2020 13:09

Komentarzy: 1

Trwa termomodernizacja budynku Domu Pomocy Sp…

Opublikowano: 13.08.2020 12:51

Komentarzy: 1

Granatowi się nie odmawia. Marcin Kołodziejcz…

Opublikowano: 12.08.2020 20:49

Komentarzy: 2

Powiat przekazał 45 tysięcy złotych WTZ …

Opublikowano: 12.08.2020 13:16

Komentarzy: 1

Marcin Kołodziejczyk został nowym trenerem Gr…

Opublikowano: 11.08.2020 22:31

Komentarzy: 0

W "Piątce" będzie platforma dla ni…

Opublikowano: 11.08.2020 14:46

Komentarzy: 2

Poznaliśmy wyniki matur. II LO i ZSTM z najle…

Opublikowano: 11.08.2020 14:04

Komentarzy: 6

Nóż w rękach napastnika

Opublikowano: 11.08.2020 13:33

Komentarzy: 1

Strażacy uratowali uwięzioną kunę

Opublikowano: 11.08.2020 13:24

Komentarzy: 0

Sytuacja epidemiologiczna w powiecie skarżysk…

Opublikowano: 10.08.2020 15:07

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne