19.08.2019 Ostatnia aktualizacja 17:32, 19.08.2019

Przygotowania do baraży o II-ligę (audio+foto)

Autor:
marbus
Opublikowano: 19 Sie 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
Trwają przygotowania do meczów barażowych dających  możliwość gry w II-lidze w przyszyłym sezonie siatkarskim. W barażach zagra zespół ze Skarżyska-STS. Od dwóch tygodni siatkarze, którzy powalczą o drugą ligę dla Skarżyska trenują, co dziennie w pocie czoła, aby jak najlepiej wypaść w turnieju barażowym. Trenerem zespołu STS jest Andrzej Urbański, który ostatnio pełnił funkcję  pierwszego trenera reprezentacji Polski Juniorek. 

Jak udało Nam się dowiedzieć niestety mecze barażowe nie zostaną rozegrane w Skarżysku. Gospodarzem meczów barażowych będzie osiomotysięczne miasto koło Rzeszowa-Strzyżów. Baraże rozegrane zostaną w dniach od 4 do 6 września, a spośród trzech drużyn, które wezmą udział w meczach barażowych dwie z nich uzyskają awans do drugiej ligi. 

O przygotowaniach naszych siatkarzy, problemach, a przede wszystkim szansach na awans rozmawialiśmy z trenerem Andrzejem Urbańskim. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu:






M.Busiek Foto:Monter Audio:Monter

pierwsin.png


Komentarze

0leprechaun2009-08-21 22:58#7
Ale macie hura optymizm !!! Suche wyniki nic nie mówią o tym w jakiej formie jest drużyna!! Nie wiadomo na jakim etapie przygotowawczym jest fart może mecz grali po treningu siłowym!!??? Widząc skład STS-u to raczej dużo nie zwojują grając z ogranymi drużynami z lubelszczyzny czy podkarpacia zwłaszcza to że nie mają środkowego bloku!!!W przypadku braku awansu raczej będzie rozwiązana drużyna znając naszych działaczy!!
Cytuj
0publow2009-08-21 18:42#6
3:1 dla naszych
W środę sparing u nas z Czarnymi Radom.
Jeśli ogrywamy Farta - drużynę I-ligową, to nie wierzę, że nie jesteśmy w stanie wygrać baraży, zwłaszcza, że awansują dwie drużyny z trzech.
Cytuj
0Darek2009-08-21 15:35#5
Trzymam kciuki za naszych, ale czy w przypadku porażki w barażach zespół wystartuje w III lidze?
Cytuj
0Kryniu2009-08-21 14:50#4
Przed chwilą miałem telefon z Kielc. Pierwsze 3 sety sparingu dla naszych :-)
Cytuj
0marbus2009-08-20 23:59#3
Kielce: Sparing z Fartem godzina 10.00.
Cytuj
0wikary2009-08-20 23:58#2
Najbliższy jutro - w Kielcach.
Cytuj
0kita2009-08-20 20:39#1
Poproszę o informację, kiedy i gdzie rozgrywane będą mecze sparingowe.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Tragedia w wieżowcu przy ul. Mickiewicza, męż…

Opublikowano: 19.08.2019 18:44