25.08.2019 Ostatnia aktualizacja 10:54, 25.08.2019

zksgranat.info już od roku w sieci (foto)

Autor:
marbus
Opublikowano: 12 Wrz 2009
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Sport
12 września 2008 roku kibice skarżyskiego Granatu po raz pierwszy zobaczyli w sieci stronę www.zksgranat.info. Dzisiaj mija więc rok odkąd niezależny serwis kibiców ujrzał światło dzienne.

W zamyśle twórców strony - Mariusza Buśka i Dariusza Łakomca, strona miała umożliwić  kibicom śledzenie na bieżąco wydarzeń związanych z klubem. Założyciele strony uznali też,  że klub z niemal przeszło 80-letnią tradycją zasługuje po prostu na swoją wizytówkę w sieci.

Od początku istenia serwis cieszy się dużą popularnością. Jak podkreślają twórcy strony serwis oprócz skarżyskich kibiców odwiedzają również osoby mieszkające po za granicami naszego kraju, a sukcesie strony świadczy fakt, że w rankingach popularności serwis wielokrotnie wyprzedzał strony kibicowskie dużych klubów m.in: legialive czy też oficjalną stronę Korony Kielce.

Z okazji pierwszej rocznicy starty serwisu, twórcy strony dokonali podsumowania pierwszego roku działalności:

Pierwszym spotkaniem relacjonowanym przez serwis było spotkanie derbowe z Orliczem:


Pierwszym spotkaniem wyjazdowym relacjonowany przez serwis: www.zksgranat.info
był mecz z Glinikiem Gorlice zremisowany przez piłkarzy Granatu  0:0


Serwis relacjonował również obchody 80-lecia istnienia klubu  W styczniu 2009 roku twórcy serwisu przy współpracy z klubem Granat  zorganizowali w Skarżysku I Halowy Turniej w Piłce Halowej Drużyn Seniorskich nazwany przez nich: Tricolores  Cup 2009. Na parkiecie przy ulicy Sienkiewicza zagrało osiem drużyn: Mazowsze Grójec, Powiślanka Lipsko, Zwolenianka Zwoleń (mazowieckie), Lubrzanka Kajetanów, Alit Ożarów, Nida Pińczów oraz dwie drużyny Granatu. Pierwszym zwycięzcą Tricolores Cup 2009 okazał się zespół Nidy Pińczów. Zespół Granatu zajął III miejsce:


Trybuny zapełniły się niemal po brzegi:

Występy artystyczne grup tanecznych:

W przerwach pomiędzy meczami organizatorzy zadbali  o kibiców.
W ciekawych konkursach można było wygrać atrakcyne nagrody m.in. płkę z autografem Romana KoseckiegoKażda z drużyn na koniec turnieju otrzymała puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy:

Turniej Tricolores Cup 2009 okazał się  sukcesem organizatorów

Od poczatku działalności serwisu twórcy zksgranat.info starali się pozyskiwać wsparcie dla Klubu. W przerwie między rozgrywkami udało  im się pozyskać kilku drobnych sponsorów, którzy wspierają klub do dziś. W tym miejscu należy zaznaczyć, że większość sponsorów to efekt pracy Darka Łakomca - za co należą się duże słowa podziękowania.
W marcu pod patronatem serwisu odbył się I Halowy Turniej w Piłce Nożnej Kobiet:Redaktorzy serwisu byli z piłkarzami Granatu niemal na każdym spotkaniu rozgrywanym zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Na rozpoczęcie rundy wiosennej w III-lidze przeprowadzili po raz pierwszy relację tekstową ze spotkania z Naprzodem Jędrzejów niestety zakończonego sromotną przegraną piłkarzy ze Skarżyska 0:6. Relacja txt spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców:
Relacjonowali również spotkanie u siebie z Puszczą Niepołomice:
W ostatnim spotkaniu z Neptunem w Końskich uczestniczyli w pożegnaniu Tomasza Chołuja. Wtedy popularny Tomala zagrał po raz ostatni w barwach Granatu. Serwis zksgranat.info nagrodził Tomka pamiątkowym pucharem za profesjonalne podejście do wykonywanego zawodu w sezonie 2008/ 2009 r.:


Zorganizowano również konkurs na najlepszego piłkarza sezonu 2008/2009. Zwycięzcą okazał się były bramkarz Granatu- Michał Żyła
  Pierwszego sierpnia 2009 roku serwis www.zksgranat.info pomógł w organizacji meczu pożegnalnego Tomasza Chołuja na stadionie skarżyskiego Granatu:

Tomek otrzymał  pamiątkowy puchar oraz pamiątkową koszulkę:Osoby tworzące serwis www.zksgranat.info:

mb_zks.jpg
RN serwisu odpowiedzialny za całość.
Grafika, zdjęcia, obróbka materiałów audio to rzeczy, którymi się zajmuje.


dl_zks.jpg
Zastępca RN odpowiedzialny za pisanie relacji z meczów, wywiady audio. To również osoba, która zajmuje się pozyskiwaniem reklamodawców na stronę. Można o nim napisać jeden z najbardziej oddanych kibiców skarżyskiego Granatu. Niegdyś wśród kibicujących. Dziś nieco z boku,ale zawsze służący pomocą swoim młodszym kolegom.

hg_zks.jpg
Redaktor serwisu. Odpowiedzialny za wywiady audio.
  Niegdyś Mariusz pisał ZINY kibicowskie, które opublikowane są stronie www.zksgranat.info.


Twórcy strony dziękują  za rok spędzony razem i  jednocześnie zapraszają  do dalszego śledzenia strony. Dziękują również firmom, które zdecydowały się wspierać działalność serwisu. Dzięki ich wsparciu możliwe było zrealizowanie kilku ciekawych projektów, a kolejne są już w przygotowaniu.

KW

Portal skarzysko24.pl - partner serwisu życzy 100 lat ;) i dalszych sukcesów! KW.

pierwsin.png


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Ostatnio opublikowane

Wspólnie świętowaliśmy 20-lecie powiatu skarż…

Opublikowano: 25.08.2019 12:13

Komentarzy: 0

XIX Nocny Półmaraton Wtórpol i III Dycha Wtó…

Opublikowano: 25.08.2019 10:04

Komentarzy: 0

Zwycięstwo rezerw Granatu na inaugurację B kl…

Opublikowano: 25.08.2019 00:14

Komentarzy: 0

Pierwsza porażka Granatu, pięć bramek stracon…

Opublikowano: 24.08.2019 19:20

Komentarzy: 0

Blisko 200 uczestników na Letnim Powiatowym M…

Opublikowano: 24.08.2019 18:38

Komentarzy: 0

Napad na kantor, policja szuka sprawców. Skra…

Opublikowano: 23.08.2019 18:47

Komentarzy: 2

Budżet Obywatelski: w poniedziałek rusza głos…

Opublikowano: 23.08.2019 12:15

Komentarzy: 0

Stypendia Starosty Skarżyskiego przyznane

Opublikowano: 23.08.2019 11:58

Komentarzy: 0

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Opublikowano: 23.08.2019 11:01

Komentarzy: 0

Pod szyldem STS-u Skarżysko zdobyli wicemistr…

Opublikowano: 22.08.2019 18:23

Komentarzy: 1

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Opinie w GoWork.pl

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.