31.05.2020 Ostatnia aktualizacja 16:04, 31.05.2020

Wyniki 20. kolejki czwartej ligi piłkarskiej

wikary
Opublikowano: 22 Kwi 2007
1 1 1 1 1
Czarni Połaniec zostali nowym liderem rozgrywek. Stało się tak, dzięki ich wygranej z Lubrzanką Kajetanów i remisie Naprzodu Jędrzejów.

Prowadzący dotąd w tabeli podopieczni Roberta Stachurskiego w meczu z Wisłą Sandomierz mieli sporą przewagę, zwłaszcza po przerwie. Trzech świetnych okazji nie wykorzystał jednak Łukasz Laskowski. - Jesteśmy zawiedzeni, ale jeszcze nie wszystko stracone. Może Czarni też jeszcze zgubią punkty - powiedział Henryk Wojda, prezes Naprzodu Jędrzejów.

W najciekawszym meczu kolejki Piaskowianka pokonała przed własną publicznością Zenit Chmielnik 3:2. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Michał Bała. Co ciekawe zwycięskiego gola strzelił, gdy jego zespół grał w dziesiątkę. W 84. minucie punkt gościom uratować mógł Tomasz Zamojski, ale trafił w słupek.

WYNIKI 20. KOLEJKI:

Wisła Sandomierz - Naprzód Jędrzejów 0:0,

Czarni Połaniec - Lubrzanka Kajetanów 2:0 (1:0): Gębalski (14.), Dudajek (77.),

Łysica Bodzentyn - Ponidzie Nida Pińczów 0:1 (0:1): Zaręba (1.),

Piaskowianka - Zenit Chmielnik 3:2 (2:1): Bała trzy (3., 12., 76.) - Zaborski (32.), Francuz (74.),

Nowiny - Granat Skarżysko 0:0,

Orlicz Suchedniów - Piast Chęciny 3:1 (1:1): Wojtasiński dwie (40., 76.), samobójcza (70.) - Nowak (44.),

Orlęta Kielce - GKS Rudki 1:1 (0:0)

Alit Ożarów - Spartakus Daleszyce 2:1 (0:0): Binkiewicz (87.), Klimek (91.) - Cedro (71.)